Usunięcie konta w Wandoo

Jak usunąć konto Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Usunięcie kontaJak usunąć konto Wandoo? Usunięcie konta Wandoo - zaloguj się do wandoo.pl aby sprawdzić czy można usunąć Wandoo oraz czy warto usuwać konto Wandoo?
Najważniejsze informacje o Wandoo znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wandoo Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Wandoo.

Wandoo usunięcie konta

Czy można usunąć konto Wandoo? Jak usunąć konto Wandoo? Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie na stronie Wandoo, poniżej wybrane fragmenty:

Użytkownik ma prawo rozwiązać umowę o świadczenie usług droga elektroniczną poprzez usunięcie swojego Profilu Klienta. Usunięcie Profilu Klienta jest możliwe wyłącznie, gdy Użytkownik nie posiada aktywnych zobowiązań zaciągniętych za pośrednictwem Serwisu.

Zwracamy też uwagę na kolejny zapis z regulaminu:

Usunięcie Profilu Klienta skutkować będzie brakiem możliwości ponownej rejestracji w Serwisie.

Warto też wiedzieć, że na warunkach określonych w RODO każdy Użytkownik ma prawo do:

  • (i) dostępu do swoich danych osobowych, a także
  • (ii) ich sprostowania,
  • (iii) usunięcia lub
  • (iv) ograniczenia przetwarzania lub
  • (v) wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także
  • (vi) przenoszenia danych.

Usunięcie konta Wandoo, wniosek o usunięcie konta Wandoo, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Wandoo oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Wandoo.

Czy warto usunąć konto Wandoo?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Wandoo, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Wandoo muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Wandoo przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Wandoo zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Wandoo (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Wandoo SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Wandoo z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Wandoo aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Wandoo przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Wandoo (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Wandoo oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Wandoo i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Wandoo albo przejść na stronę Wandoo (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Wandoo), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Wandoo opinie

Usunięcie konta w Wandoo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Wandoo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Wandoo forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Wandoo - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Wandoo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Wandoo" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Wandoo. Na stronie Usunięcie konta w Wandoo będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Wandoo, zapoznanie się z logowaniem Wandoo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Wandoo - zapraszamy.

RRSO313.50% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto Wandoo? konta Wandoo - zaloguj się do wandoo.pl aby sprawdzić czy można usunąć Wandoo oraz czy warto usuwać konto Wandoo?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wandoo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Jak usunąć konto Wandoo? Usunięcie konta w Wandoo❗ na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto Wandoo, ograniczenie przetwarzania, wniesienie sprzeciwu

Logowanie i usuwanie konta w Wandoo