Logowanie i usuwanie konta w Vivus

Usunięcie konta w Vivus

Usunięcie konta Vivus: Jak usunąć konto Vivus? Jeżeli wnioskowałeś o pożyczkę w Vivus, ale nie chcesz już korzystać z usług Vivus, to możesz skorzystać z prawa do bycia zapomnianym przez Vivus, a co za tym idzie również do ... »»

Jak usunąć konto Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

5
Usunięcie kontaJak usunąć konto Vivus? Usunięcie konta Vivus - zaloguj się do vivus.pl aby sprawdzić czy można usunąć Vivus oraz czy warto usuwać konto Vivus?
1. VivusPromocja: pierwsza pożyczka gratis, od 100 do 3000 zł na 61 dni

Usunięcie konta Vivus

Usunięcie konta Vivus, wniosek o usunięcie konta Vivus, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Vivus oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Vivus.

Czy warto usunąć konto Vivus?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Vivus, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Vivus muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Vivus przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Vivus zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Vivus (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Vivus SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Vivus z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Vivus aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Vivus przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Vivus (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Vivus oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Vivus i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Vivus albo przejść na stronę Vivus (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Vivus), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Jak usunąć konto Vivus? Jeżeli wnioskowałeś o pożyczkę w Vivus, ale nie chcesz już korzystać z usług Vivus, to możesz skorzystać z prawa do bycia zapomnianym przez Vivus, a co za tym idzie również do usunięcia swojego profilu klienta Vivus (usunięcia konta Vivus). Na stronie Vivus znajdziesz wzór pisma - możesz zażądać usunięcia części lub wszystkich danych, co jest równoznaczne z usunięciem konta w serwisie Vivus.

Pobierz pismo, wypełnij, wykonaj skan / zdjęcie i wyślij drogą elektroniczną na adres kontakt(at)vivus.pl

Uwaga! Zanim usuniesz konto Vivus rozważ czy warto to robić, gdyż w sieci znaleźliśmy informację, że

usuniętego konta Vivus nie można ponownie założyć

warto więc zastanowić się dwa razy, czy na pewno chcemy je usunąć. Przypominamy też, że założenie konta Vivus i zalogowanie do Vivus jest konieczne do złożenia wniosku o pożyczkę.

A może zamiast usuwania konta Vivus wystarczy skorzystać z przysługującego prawa odnośnie danych osobowych? Masz prawo: (i) zażądać dostępu do swoich danych osobowych oraz poprawienia i usunięcia Twoich danych osobowych, które nie są już dłużej potrzebne do przetwarzania; (ii) zażądać ograniczenia przetwarzania lub wnieść sprzeciw odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych;

Usunięcie konta w Vivus opinie

Vivus udostępnia wzór pisma do usunięcia konta na swojej stronie [2021-05-21]


Gdzieś słyszałem, że jak się usunie konto w Vivus to już potem nie można założyć jeszcze raz prawda to? [2021-06-09]

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Vivus opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Vivus forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

VIVUS Logowanie

Vivus logowanie - 🔒jak zalogować się do VIVUS❓ Aby zalogować się do Vivus (profil klienta VIVUS / konto Vivus, gdzie złożysz wniosek o kolejną pożyczkę VIVUS), przejdź na stronę VIVUS i kliknij przycisk ZALOGUJ SIĘ - przycisk logowania Vivus znajdziesz w prawy górnym rogu - jeśli logujesz się do Vivusa używając przeglądarki www, albo z lewej strony, jeżeli logujesz się do Vivus ze smartfona lub tableta (po zalogowaniu do konta osobistego Vivus zmienisz hasło albo dane kontaktowe czy wydłużysz termin spłaty pożyczki).

Logując się do Vivus w kolejnym kroku podaj:

 • E-mail podany w procesie rejestracji - to Twój Vivus login (E-mail jest wymagane)
 • Hasło - ustanowione podczas rejestracji do Vivus (hasło mogło zostać zmienione później, Hasło jest wymagane)

Uwaga, do logowania do Vivus wymagane jest posiadanie konta klienta.

📧E-mail logowania VIVUS jest wymagany i musi zostać wprowadzony (jest to jednocześnie Twój login Vivus do profilu klienta):

 • 👉jeżeli podany adres email będzie wprowadzony w nieprawidłowym formacie, na stronie logowania VIVUS ujrzysz komunikat E-mail niewłaściwy format,
 • do momentu wpisania adresu e-mail we właściwym formacie przycisk ZALOGUJ SIĘ nie będzie aktywny (będzie wyszarzony).

🔑Hasło logowania VIVUS jest wymagane, jeżeli nie podasz hasła otrzymasz stosowny komunikat:

 • Hasło jest wymagane - komunikat ukaże się w sytuacji, gdy spróbujesz się zalogować do serwisu VIVUS, ale nie podasz żadnego hasła
 • Hasło zbyt krótkie - jeżeli hasło do zalogowania do VIVUS będzie miało mniej niż 6 znaków
 • Hasło musi zawierać przynajmniej 1 cyfrę - jeżeli wpiszesz hasło VIVUS składające się z samych liter
 • Hasło nie jest poprawne - jeżeli wpiszesz hasło logowania Vivus składające się z samych cyfr

A co jeśli używasz aplikacji mobilnej Vivus? W takim przypadku dostępne jest logowanie Vivus za pomocą odcisku palca. Oczywiście logowanie z użyciem odcisku palca to jedynie dostępna opcja. Logowanie z aplikacji mobilnej to jednocześnie łatwy dostęp do profilu klienta i edycji swoich danych czy ofert promocyjnych Vivus, szybkie złożenie wniosku o pożyczkę lub wypłatę transzy.

Po zalogowaniu do Vivus

Po wpisaniu poprawnych danych na stronie Vivus logowanie zostaniesz przeniesiony do swojego profilu klienta VIVUS (konto Vivus), a w przypadku jeżeli dane logowania nie będą poprawne otrzymasz komunikat Niepoprawny adres e-mail lub hasło. Oczywiście warto mieć na uwadze również to, że logowanie Vivus.pl / Vivus zaloguj / Vivus login / Vivus.pl logowanie może być okresowo niedostępne, na przykład gdy będą wykonywane prace modernizacyjne w systemie Vivus - nie zalogujesz się posiadając poprawne dane - należy w takim wypadku poczekać na ponowne udostępnienie konta Vivus. Nie pamiętasz hasła logowania? Więcej na stronie problemy z logowaniem Vivus, pomocny może być również czat z konsultantem Vivus - naciśnij banner i przejdź na stronę.

W ramach Vivus także e-archiwum.vivus.pl:

 • panel logowania, do zalogowania wymagane dane to: numer klienta i hasło
 • odzyskiwanie hasła (opcja nie pamiętam hasła), do odzyskania hasła wymagane dane to: numer klienta i adres e-mail

Jak usunąć konto Vivus - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Vivus

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Vivus" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Vivus. Na stronie Usunięcie konta w Vivus będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Vivus, zapoznanie się z logowaniem Vivus i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Vivus - zapraszamy.

O Vivus na
 • ☎️Vivus kontakt
 • 💸Vivus pożyczka
 • Vivus opinie
 • 🔒Vivus logowanie
 • 🔥Vivus kod rabatowy
 • 🔥Vivus kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "Vivus Jak usunąć konto"
  RRSO0.00% RRSO promocja, 319.14% RRSO przykład reprezentatywny
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Vivus? konta Vivus - zaloguj się do vivus.pl aby sprawdzić czy można usunąć Vivus oraz czy warto usuwać konto Vivus?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Vivus zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak usunąć konto Vivus? Usunięcie konta w Vivus❗ na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto Vivus, ograniczenie przetwarzania danych, usunięcie danych osobowych

  ocena 5/5 na podstawie 1 głosów | kwota od 100 do 7500 PLN
  Jak usunąć konto Vivus? Usunięcie konta w Vivus❗ ❌Jak usunąć konto Vivus❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Vivus i bycia zapomnianym✔️