❌Jak usunąć konto w Vivus?

Jak usunąć konto Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile pożyczę od Vivus?

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Usunięcie kontaJak usunąć konto Vivus? Usunięcie konta Vivus - zaloguj się do vivus.pl aby sprawdzić czy można usunąć Vivus oraz czy warto usuwać konto Vivus?
1. VivusPromocja: pierwsza pożyczka gratis, od 100 do 3 000 zł na 61 dni
Najważniejsze informacje o Vivus znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Vivus Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Vivus.

Usunięcie konta Vivus

Jak usunąć konto Vivus? Jeżeli wnioskowałeś o pożyczkę w Vivus, ale nie chcesz już korzystać z usług Vivus, możesz usunąc konto. Innymi słowy, możesz skorzystać z prawa do bycia zapomnianym przez Vivus - ❌usunięcia swojego profilu klienta Vivus (usunięcia konta Vivus). Na stronie Vivus znajdziesz wzór pisma - możesz zażądać usunięcia części lub wszystkich danych, co jest równoznaczne z usunięciem konta w serwisie Vivus.

Chcesz usunąć konto w Vivus? Jeśli tak, to pobierz pismo, wypełnij, wykonaj skan / zdjęcie i wyślij drogą elektroniczną na adres kontakt(at)vivus.pl. Możesz również wysłać listem poleconym na adres korespodencyjny.

Uwaga! Zanim usuniesz konto Vivus rozważ czy warto to robić, gdyż w sieci znaleźliśmy informację, że

usuniętego konta Vivus nie można ponownie założyć

warto więc zastanowić się dwa razy, czy na pewno chcemy je usunąć. Przypominamy też, że założenie konta Vivus i zalogowanie do Vivus jest konieczne do złożenia wniosku o pożyczkę.

A może zamiast usuwania konta Vivus wystarczy skorzystać z przysługującego prawa odnośnie danych osobowych? Masz prawo:

  • (i) zażądać dostępu do swoich danych osobowych oraz poprawienia i usunięcia Twoich danych osobowych, które nie są już dłużej potrzebne do przetwarzania
  • (ii) zażądać ograniczenia przetwarzania lub wnieść sprzeciw odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych

- może lepiej skorzystać z tych praw niż usuwać konto w Vivusie? Zachęcamy do dyskusji na ten temat.

Usunięcie konta Vivus, wniosek o usunięcie konta Vivus, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Vivus oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Vivus.

Czy warto usunąć konto Vivus?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Vivus, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Vivus muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Vivus przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Vivus zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Vivus (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Vivus SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Vivus z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Vivus aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Vivus przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Vivus (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Vivus oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Vivus i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Vivus albo przejść na stronę Vivus (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Vivus), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

❌Jak usunąć konto w Vivus? opinie

Vivus udostępnia wzór pisma do usunięcia konta na swojej stronie [2021-05-21]


Gdzieś słyszałem, że jak się usunie konto w Vivus to już potem nie można założyć jeszcze raz prawda to? [2021-06-09]

Dodaj opinię

❌Jak usunąć konto w Vivus? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ❌Jak usunąć konto w Vivus? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Vivus - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Vivus

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "❌Jak usunąć konto w Vivus?" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Vivus. Na stronie ❌Jak usunąć konto w Vivus? będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Vivus, zapoznanie się z logowaniem Vivus i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Vivus - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 319.14% RRSO przykład reprezentatywny
Usunięcie kontaJak usunąć konto Vivus? konta Vivus - zaloguj się do vivus.pl aby sprawdzić czy można usunąć Vivus oraz czy warto usuwać konto Vivus?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Vivus zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Jak usunąć konto Vivus? Czy warto usuwać konto Vivus? Skasowanie konta na Oferty Pożyczek: jak usunąć konto Vivus, jak ograniczyć przetwarzania danych, jak uzyskać usunięcie danych osobowych

Logowanie i usuwanie konta w Vivus