Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank

Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank? Informacje nt. usuwania danych możesz znaleźć w polityce prywatności Raiffeisen Digital Bank.

Jak usunąć konto Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital

RRSO 13.99%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Raiffeisen Digital

5000 - 150 000 zł

Spłata

12 - 120 miesięcy

Pożyczka gotówkowa
🚩31 dni bez odsetek

Usunięcie kontaJak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank? Usunięcie konta Raiffeisen Digital Bank - zaloguj się do raiffeisendigital.com aby sprawdzić czy można usunąć Raiffeisen Digital Bank oraz czy warto usuwać konto Raiffeisen Digital Bank?

Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank?

Usunięcie konta Raiffeisen Digital Bank, wniosek o usunięcie konta Raiffeisen Digital Bank? Do złożenia wniosku o pożyczkę Raiffeisen Digital Bank nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto Raiffeisen Digital Bank i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Czy warto usunąć konto Raiffeisen Digital Bank?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Raiffeisen Digital Bank, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Raiffeisen Digital Bank muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Raiffeisen Digital Bank przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Raiffeisen Digital Bank zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Raiffeisen Digital Bank (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Raiffeisen Digital Bank SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Raiffeisen Digital Bank z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Raiffeisen Digital Bank aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Raiffeisen Digital Bank przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Raiffeisen Digital Bank (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Raiffeisen Digital Bank oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Raiffeisen Digital Bank i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Raiffeisen Digital Bank albo przejść na stronę Raiffeisen Digital Bank (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Raiffeisen Digital Bank), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank? Informacje nt. usuwania danych możesz znaleźć w polityce prywatności Raiffeisen Digital Bank.

Masz prawo do usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) - można zażądać usunięcia swoich danych osobowych z Banku. Raiffeisen Digital Bank spełni to żądanie, jeśli nie będzie mieć prawnie uzasadnionych podstaw do dalszego przetwarzania.

Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank opinie

Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Raiffeisen Digital Bank logowanie

Raiffeisen Digital Bank logowanie - możliwe jest w aplikacji mobilnej banku, z której możesz między innymi wysłać wiadomość do wsparcia na czacie w aplikacji.

Wybrane informacje z regulaminu serwisu:

Konto oznacza indywidualne konto klienta utworzone dla klienta i przypisane do niego w związku z aplikacją w celu umożliwienia dostępu do aplikacji lub jej części, wymagające stosowania indywidualnych danych uwierzytelniających.

Aplikacja jest udostępniana wyłącznie w celu wnioskowania o kredyt gotówkowy na cele osobiste oferowaną przez Raiffeisen Digital Bank oraz obsługi tego kredytu zgodnie z odrębnymi zasadami i warunkami. Obejmują one zdalną weryfikację tożsamości Klienta oraz jego dochodów, pozyskanie danych osobowych klienta w celu wnioskowania o kredyt (takich jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres poczty elektronicznej, adres zamieszkania, dochód miesięczny, osoby na utrzymaniu, stan cywilny, informacje o pracodawcy), umożliwienia rozmowy na czacie z przedstawicielem Raiffeisen Digital Bank, zgłaszania potrzeby uzyskania pomocy w zakresie obsługi spłat, przerwy w spłacie, całkowitej i częściowej przedterminowej spłaty, a także udostępniania Klientowi szczegółowych informacji o kredycie, harmonogramu spłat oraz innych informacji wymaganych obowiązującymi przepisami prawa.

Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Raiffeisen Digital Bank

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Raiffeisen Digital Bank. Na stronie Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Raiffeisen Digital Bank, zapoznanie się z logowaniem Raiffeisen Digital Bank i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Raiffeisen Digital Bank - zapraszamy.

O Raiffeisen Digital Bank na
 • 💸Raiffeisen Digital Bank pożyczka
 • Raiffeisen Digital Bank opinie
 • 🔒Raiffeisen Digital Bank logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Raiffeisen Digital Bank Jak usunąć konto"
  Usunięcie kontaJak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank? konta Raiffeisen Digital Bank - zaloguj się do raiffeisendigital.com aby sprawdzić czy można usunąć Raiffeisen Digital Bank oraz czy warto usuwać konto Raiffeisen Digital Bank?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Raiffeisen Digital Bank zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank? Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank❗ na Oferty Pożyczek: usunięcie danych, prawo do bycia zapomnianym

  Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank? Usunięcie konta w Raiffeisen Digital Bank❗ ❌Jak usunąć konto Raiffeisen Digital Bank❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Raiffeisen Digital Bank i bycia zapomnianym✔️ Pożyczka gotówkowa Raiffeisen Digital Raiffeisen Digital