Sprawdź bazy ExtraPortfel

Bazy ExtraPortfel

ExtraPortfel logo

RRSO 513.72%

Od 21 do 70 lat
Ile od ExtraPortfel

500 - 6 000 zł

✅ bez BIK, bez BIG
Spłata w

30 dni

Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 6 000 zł, zwrot 30 dni
RRSO przykład reprezentatywny513.72%
Odbiór pożyczkiPieniądze od ExtraPortfel otrzymasz:Szczegółowe informacje na stronie ExtraPortfel.
Wiek pożyczkobiorcyod 21 do 70 lat
Sprawdza bazy:KRD, ERIF, również dla zadłużonych
👉Bez bazbez BIK, bez BIG, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

Jakie bazy sprawdza ExtraPortfel? Czy ExtraPortfel weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

  ExtraPortfel
 • ✅ExtraPortfel nie sprawdza BIK => ExtraPortfel bez BIK
 • ✅ExtraPortfel nie sprawdza BIG => ExtraPortfel bez BIG
 • ✅ExtraPortfel nie sprawdza KBIG => ExtraPortfel bez KBIG
 • ❌ExtraPortfel sprawdza KRD
 • ❌ExtraPortfel sprawdza ERIF
 • ✅ExtraPortfel nie sprawdza ZBP => ExtraPortfel bez ZBP
 • ✅ExtraPortfel nie sprawdza CRIF => ExtraPortfel bez CRIF
 • ✅ExtraPortfel nie sprawdza PWIP => ExtraPortfel bez PWIP

👉kliknij przycisk i przejdź na stronę z pożyczką ExtraPortfel.

Czy ExtraPortfel sprawdza inne bazy? Albo ExtraPortfel nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza ExtraPortfel a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Zobacz także: BIK ExtraPortfel (komputer / laptop - wersja pełna "BIK ExtraPortfel") / BIK ExtraPortfel (tablet / smartfon - wersja uproszczona "BIK ExtraPortfel")

Bazy ExtraPortfel opinie

Bazy ExtraPortfel brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

ExtraPortfel opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ExtraPortfel:

🧮Działanie

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Informacja ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Czy BIK?

Czy ExtraPortfel sprawdza BIK? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez BIK?

ExtraPortfel nie sprawdza BIK, do skorzystania z której nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Dla pożyczki bez BIK ExtraPortfel nie zagląda do BIK-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach. Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla BIK? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania BIK dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

Czy BIG?

Czy ExtraPortfel sprawdza BIG? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez BIG?

ExtraPortfel nie sprawdza BIG, do skorzystania z której nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w BIG (Biuro Informacji Gospodarczej). Dla pożyczki bez BIG ExtraPortfel nie zagląda do BIG-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach. Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla BIG? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania BIG dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

Czy KRD?

Czy ExtraPortfel sprawdza KRD? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez KRD?

ExtraPortfel sprawdza KRD, wnioskując o pożyczkę ExtraPortfel musisz więc liczyć się z tym, że zostanie sprawdzona Twoja historia w KRD (Krajowy Rejestr Długów). Ale choć ExtraPortfel zagląda do KRD, to być może nie sprawdza innych baz? Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla KRD? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania KRD dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

Czy ERIF?

Czy ExtraPortfel sprawdza ERIF? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez ERIF?

ExtraPortfel sprawdza ERIF, wnioskując o pożyczkę ExtraPortfel musisz więc liczyć się z tym, że zostanie sprawdzona Twoja historia w ERIF (Biuro Informacji Gospodarczej EIRF). Ale choć ExtraPortfel zagląda do ERIF, to być może nie sprawdza innych baz? Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla ERIF? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania ERIF dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

Czy ZBP?

Czy ExtraPortfel sprawdza ZBP? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez ZBP?

ExtraPortfel nie sprawdza ZBP, do skorzystania z której nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w ZBP (Związek Banków Polskich). Dla pożyczki bez ZBP ExtraPortfel nie zagląda do ZBP-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach. Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla ZBP? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania ZBP dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

Czy CRIF?

Czy ExtraPortfel sprawdza CRIF? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez CRIF?

ExtraPortfel nie sprawdza CRIF, do skorzystania z której nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w CRIF (Wywiadownia Gospodarcza CRIF). Dla pożyczki bez CRIF ExtraPortfel nie zagląda do CRIF-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach. Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla CRIF? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania CRIF dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

Czy PWIP?

Czy ExtraPortfel sprawdza PWIP? Czy może ExtraPortfel to pożyczka bez PWIP?

ExtraPortfel nie sprawdza PWIP, do skorzystania z której nie będzie sprawdzana Twoja historia kredytowa w PWIP (Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej). Dla pożyczki bez PWIP ExtraPortfel nie zagląda do PWIP-u, ale może sprawdzać zadłużenie w innych bazach. Sprawdź bazy ExtraPortfel.

ExtraPortfel inaczej dla PWIP? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków sprawdzania PWIP dla ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

 

Bazy ExtraPortfel

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Bazy ExtraPortfel" - znajdziesz na niej więcej informacji Bazy ExtraPortfel. Na stronie Bazy ExtraPortfel będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów ExtraPortfel, zapoznanie się z logowaniem ExtraPortfel i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku ExtraPortfel - zapraszamy.

Najważniejsze strony o ExtraPortfel
 • 🔑ExtraPortfel login
 • ExtraPortfel kontakt
 • 💸ExtraPortfel pożyczka
 • ExtraPortfel opinie
 • 🔒ExtraPortfel logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Bazy ExtraPortfel".
  Dane rejestrowe ExtraPortfel✅NIP 5252548958
  ✅REGON 146563260
  ✅KRS: 0000453034
  ExtraPortfel adres / siedzibaul. Kasprzaka 2/8, 01-211 Warszwa
  ExtraPortfel kontakt / infolinia22 388-66-66
  WniosekWniosek o ExtraPortfel możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę ExtraPortfel i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie - zawsze sprawdź aktualne warunki i umowę ExtraPortfel.
  RRSO przykład reprezentatywny513.72%
  Wiek pożyczkobiorcyod 21 do 70 lat
  Sprawdza bazy:KRD, ERIF, również dla zadłużonych
  👉Bez bazbez BIK, bez BIG, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pożyczka bez grosza?Tak, ExtraPortfel to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Instantor - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Odbiór pożyczkiPieniądze od ExtraPortfel otrzymasz:
  • na konto bankowe
  Szczegółowe informacje na stronie ExtraPortfel.
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 6 000 zł, zwrot 30 dni
  Kalkulator ExtraPortfelKalkulator ExtraPortfel znajdziesz na stronie ExtraPortfel - przejdź, aby użyć suwaków i sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator ExtraPortfel - dodatkowy opis kalkulatora ExtraPortfel również na naszej stronie.
  Refinansowanie?Możliwość refinansowania!
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty ExtraPortfel zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  ✔ExtraPortfel bazy BIK, BIG, KRD, ERIF! Jakie bazy sprawdza ExtraPortfel❓ Czy bez baz? ✔Jakie bazy ExtraPortfel? ExtraPortfel BIK, ExtraPortfel BIG, KRD, ERIF❓ Bez jakich baz ExtraPortfel: KRD, ERIF, ExtraPortfel to ⚡pożyczka od 500 do 6 000 PLN ⏰na 30 dni