Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney

Promocja Smartney TEST 60 DNI ostatnie dni promocji, która trwa do 30.04.2021 23:59:59 a w ramach promocji masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki (od dnia zawarcia umowy) bez ponoszenia żadnych kosztów, czyli bez odsetek i bez prowizji. Uczestnicząc w promocji Smartney należy pamiętać o terminowej spłacie rat wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat).

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI - to oferta 🚩dla wszystkich klientów Smartney (nie tylko nowych), a we wspomnianej promocji Smartney to pieniądze na okres do 60 dni bez opłat (bez odsetek i prowizji) od 3000 do 60 000 zł i poza promocją na okres od roku do 5 lat. Kody rabatowe Smartney? TAK! Promocja Smartney łączy się z programem kody rabatowe Smartney oraz innymi promocjami organizowanymi w ramach programu kodów rabatowych - poniżej przypomnienie.

🔥Promocja Smartney skierowana jest do wszystkich klientów i dotyczy umów, o które zawnioskowano za pośrednictwem strony promocji.

A jeśli zdecydujesz, że nie chcesz zwrócić całej kwoty pożyczki w okresie 60 dni? Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz również na swoim profilu Smartney w strefie klienta.

Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney

TEST 60 dni za 0 zł

W promocji Smartney ważne są terminy: 🚩brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Smartney Test 60 dni:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy ze Smartney
  • SPŁACASZ RATY – zgodnie z harmonogramem spłat, harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney (zobacz logowanie Smartney)
  • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów

Nie bez kozery w promocji Smartney mowa jest o przetestowaniu pożyczki (stąd też nazwa promocji Smartney): 🚩testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta Smartney.

🚩Logowanie do Smartney (do strefy klienta Smartney)

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

w kolejnym kroku:

  • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

To ważne:

Promocja polega na przyznaniu uczestnikom promocji przez organizatora prawa do spłaty całkowitej kwoty kredytu w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu bez obowiązku ponoszenia kosztów kredytu, to jest odsetek i prowizji, należnych zgodnie z umową kredytu do tego dnia, o ile, do dnia spłaty całkowitej kwoty kredytu, uczestnik promocji spłacił wymagalne w tym okresie raty kredytu, zgodnie z harmonogramem spłaty, stanowiącym załącznik do umowy kredytu.

gdzie:

  • uczestnik to każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji, złoży wniosek o kredyt i zawrze z organizatorem (Smartney) umowę kredytu, bez względu na to, czy umowa o kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z organizatorem (Smartney)
  • organizator to Smartney Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000747738, NIP 5272859012, kapitał zakładowy 25 500 000 zł

Promocja Smartney - dla kogo?

Smartney w promocji TEST 60 DNI to oferta dla osób fizycznych:

  • posiadających dowód osobisty
  • posiadających polski rachunek bankowy
  • i będących w wieku 25 – 70 lat,

🚩Z ofery promocji Smartney mogą skorzystać wszyscy klienci, innymi słowy - to oferta skierowana nie tylko do nowych klientów:

Uczestnikiem Promocji jest każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania Promocji, złoży Wniosek o Kredyt i zawrze z Organizatorem Umowę Kredytu, bez względu na to, czy Umowa o Kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z Organizatorem.

Dodatkowe informacje o promocji Smartney w regulaminie https://smartney-prod-wp.azurewebsites.net/wp-content/uploads/Regulamin-TEST-60-dni_edycja-V_1.03.21-002.pdf , na stronie Promocja Smartney TEST 60 DNI oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Dodaj opinię

Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Promocja Smartney - ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI
    »» Następny »» Przelew pożyczki na czyjeś konto, czy jest możliwy? Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Ostatnie dni promocji Smartney TEST 60 DNI, wygasająca promocja Smartney"