Pożyczka Smartney TEST 60 DNI

Promocja Smartney Test 60 dni - jeśli jesteś nowym klientem Smartney, to od dnia zawarcia umowy pożyczki online Smartney masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie.

Pożyczka Smartney TEST 60 DNI

Testuj do 60 dni za 0 zł

To proste! Od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat).

Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Test 60 dni! Jeśli jednak pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta Smartney.

Uwaga! Regulamin nie określa kwot pożyczki w promocji (widełek), stąd w opisie oferty Smartney podajemy kwotę maksymalną. Jednakże warunkiem udzielenia kredytu konsumenckiego Smartney (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego, a ostateczne warunki kredytowania, w tym wysokość kwoty kredytu/pożyczki, zależą od wyniku tej oceny.

Warunki promocji

Uczestnikiem promocji Smartney może być każda osoba fizyczna, która na podstawie wniosku złożonego w czasie trwania promocji (do 31.03.2020 23:59:59) zawarła pierwszą umowę kredytu Smartney. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniejszej pożyczki przez osobę przystępującą do promocji u Smartney - promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów.

Smartney udzieli rabatu od kosztów związanych z kredytem w wysokości całkowitego kosztu kredytu (koszt zostanie w całości anulowany i wynosił będzie 0 zł) jeżeli pożyczkobiorca w terminie do 60 dni liczonych od dnia zawarcia umowy kredytu:

 • w sposób terminowy ureguluje (spłaci) wymagane w tym terminie raty kredytu zgodnie z harmonogramem spłat kredytu,
 • dokona spłaty całkowitej kwoty kredytu (pomniejszonej o raty uregulowane)

Uwaga! Dla zachowania 60 dniowego terminu decydująca jest data zaksięgowania kwoty na rachunku bankowym Smartney wskazanym w umowie kredytu, warto więc wykonać przelew do Smartney z odpowiednim wyprzedzeniem. Warto też wiedzieć, że nadpłata przed terminem płatności nie stanowi naruszenia warunków promocji, więcej w regulaminie TEST 60 DNI oraz na stronie promocji Smartney, na którą odsyłamy.

Test 60 dni - kiedy przelew?

Kiedy wykonać przelew, aby spełnić warunki promocji Smartney TEST 60 dni? Przede wszystkim spójrz w harmonogram spłat pożyczki Smartney i:

 • jeśli wykonujesz przelew z Twojego rachunku bankowego, to zrób go z co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Przelew bankowy wysłany w pierwszej sesji elixir powinien w tym samym dniu znaleźć się na rachunku Smartney. I tak z reguły będzie, ale zdarzają się na przykład awarie przez które Twój przelew wyjdzie później i nie zostanie zaksięgowany w danym dniu na koncie Smartney,
 • jeśli wykonujesz przelew w okienku pocztowym, to wykonaj go co najmniej z 2 dniowym wyprzedzeniem,
 • jeśli wykonujesz przelew korzystając z usługi tzw. szybkich płatności, to w teorii powinien on dojść na rachunek Smartney w ciągu kilku minut. Testowaliśmy to rozwiązanie i rzeczywiście pieniądze przesyłane są na inny rachunek w ciągu kilku minut, ale niestety nie zawsze. Zdarza się, że system firmy pośredniczącej zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku_X albo dla pary banków bank_X - bank_Y. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu i korzystać z niego tylko w sytuacjach awaryjnych,
 • jeśli wykonujesz przelew z banku, w którym rachunek ma także firma Smartney, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie dostępne są 24h.

🚩To ważne:

Za terminową spłatę raty pożyczki Smartney odpowiada pożyczkobiorca, a nie poczta czy bank, z którego wykonano przelew na konto Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Bazy Smartney

Smartney sprawdzi przyszłego kredytobiorcę w:

 • wewnętrznej bazie Kredytodawcy;
 • bazie Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.;
 • bazie Związku Banków Polskich System „Dokumenty Zastrzeżone”;
 • bazie CRIF Sp. z o.o.;
 • bazie Biura Informacji Kredytowej S.A.

Dodatkowe inf. w formularzu informacyjnym Smartney: https://smartney.pl/docs/Wzor_Formularza_Informacyjnego.pdf

O Smartney

Smartney jest nową marką francuskiej Grupy Oney Bank, która działa od 35 lat na 11 rynkach i obsługuje ponad 7,6 miliona klientów na całym świecie.

Pożyczkodawcą jest Smartney Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS Nr 0000747738, NIP 5272859012, kapitał zakładowy 25.000.000 zł.

Opinie o

Warto wiedzieć, że nawet jeśli nie jesteśmy już nowym klientem Smartney, to i tak mamy 14 dni na odstąpienie od umowy pożyczki czy kredytu bez ponoszenia kosztów (odstąpienie wynika z przepisów prawa). Może się to przydać w sytuacji awaryjnej, na przykład gdy wyskoczył niespodziewany wydatek, ale za kilka dni spodziewamy się przypływu gotówki do spłaty pożyczki. W takim przypadku bierzemy pożyczkę Smartney (albo jakąkolwiek inną) i w ciągu ciągu maksymalnie 14 dni (lub wcześniej wcześniej) składamy w banku czy firmie pożyczkowej pismo o odstąpieniu. O ile mi wiadomo, to można też wysłać pocztą i wtedy liczy się data stempla, ale może ktoś to potwierdzi? A potem w ciągu kolejnych 30 dni zwracamy pożyczkę. [2020-03-19]


To prawda, dziękuję za komentarz.
Niestety niektóre firmy zabezpieczają się przed tym, tj. nie chodzi o to, że nie można skorzystać z odstąpienia, to wynika z przepisów prawa i tutaj żadna firma pożyczkowa czy bank nie może tego odmówić. Ale niektóre firmy zastrzegają, że po odstąpieniu nie będzie można ponownie wnioskować o pożyczkę i wcale tego nie kryją. A może to nawet lepiej, że zasady są jasno i z góry określone?
Przykład ze strony jednej z firm, przy czym nie chodzi o Smartney: "Od umowy pożyczki TU_FIRMA można odstąpić tylko raz. Gwarant oraz pożyczkobiorca nie będą mogli ponownie ubiegać się o pożyczkę w TU_FIRMA jeśli kiedykolwiek odstąpili od umowy pożyczki.". Jak więc widać można, ale ... [2020-03-19]

Sprawdź pożyczkę Smartney w promocji Testuj do 60 dni. [2020-03-18]

Dodaj opinię

Pożyczka Smartney TEST 60 DNI opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Smartney TEST 60 DNI forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Karta Twisto zamiast pożyczki? I bonus 100 zł do sklepów z Twisto!
    »» Następny »» Creditstar OBNIŻENIE wymagań Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Pożyczka Smartney TEST 60 DNI"