SuperGrosz promocja prowizja od 0,3% miesięcznie

Promocja w SuperGrosz prowizja od 0,3% miesięcznie - oferta dla produktu pożyczka Super promocja polega na obniżeniu prowizji poprzez udzielenie upustu w wysokości od 85% do 90% prowizji przewidzianej w standardowym cenniku. Dobry zwyczaj tak pożyczaj? Sprawdź warunki promocji Super Grosz.

Pożyczka SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Upust w ofercie Super promocja jest uzależniony od kwoty i okresu kredytowania, a jednym z kluczowych warunków jest terminowa spłata rat wynikających z harmonogramu, przy czym opóźnienie do 20 dni kalendarzowych uznawane jest za spłatę w terminie.

SuperGrosz promocja prowizja od 0,3% miesięcznie

Super Promocja

Promocja SuperGrosz (Super Promocja) trwa do odwołania, a z oferty może skorzystać osoba w wieku od 21 do 80 lat, która jest obydwatelem polskim i ma miejsce zamieszkania na terytorium RP oraz nie zawarła dotychczas umowy pożyczki ratalnej z SuperGrosz. Konieczne jest również posiadanie aktywnego telefonu komórkowego i rachunku bankowego w polskim banku (w PLN) oraz zdolności kredytowej do spłaty pożyczki.

Do skorzytania z oferty należy posiadać aktywny profil klienta Super Grosz, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i w okresie obowiązywania oferty złożyć wniosek o zawarcie umowy pożyczki.

W ramach promocji SuperGrosz udzieli upustu w wysokości od 85% do 90% prowizji przewidzianej w standardowym cenniku poprzez pomniejszenie ostatniej raty całkowitej kwoty do zapłaty. Warunkiem koniecznym do uzyskania upustu jest terminowa spłata rat poprzedzających ostatnią ratę do spłaty.

Za spłatę danej raty w terminie uważana będzie wyłącznie taka spłata, która zostanie dokonana nie później aniżeli 20 dni kalendarzowych od terminu jej płatności oznaczonego w harmonogramie rat, a w przypadku opóźnienia w spłacie którejkolwiek z rat o więcej, aniżeli 20 dni kalendarzowych uczestnik promocji traci prawo do skorzystania z promocji.

SuperGrosz zastrzega możliwość przedłużenia lub skrócenia okresu promocji, dodatkowe inf. w regulaminie promocji na supergrosz.pl/document-templates/promotion_avg_promo_schedule_template oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy.

Pożyczka SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SuperGrosz?

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od SuperGrosz?

4 - 50 miesięcy

Opinie o

Sprawdź promocję SuperGrosz POD NAZWĄ Super Promocja [2022-05-31]

Dodaj opinię

SuperGrosz promocja prowizja od 0,3% miesięcznie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń SuperGrosz promocja prowizja od 0,3% miesięcznie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Vivus udostępnia spłatę przez Blue Media
    »» Następny »» VIA SMS pożyczka 0% i miesiąc Netflix za darmo Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "SuperGrosz promocja prowizja od 0,3% miesięcznie"