Smartney promocja pierwsza i kolejna pożyczka za darmo w promocji TEST 60 DNI

Pierwsza pożyczka Smartney bez opłat? Kolejna bez opłat? To promocja Smartney, w ramach której do 60 dni za darmo 100% online. Promocja Smartney obejmuje również byłych klientów Smartney (oraz oczywiście nowych), a pożyczki to kwoty od 3000 do 60 000 zł na okres od roku do 5 lat. W promocji TEST 60 DNI okres jest krótszy bez opłat jest krótszy (do 60 dni), a jeden z kluczowych warunków to terminowa spłata rat pożyczki, również w okresie obowiązywania promocji Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Promocja trwa od 04.03.2021 00:00:01 do 30.06.2021 23:59:59 i od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie. Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia skorzystanie z promocji!

🔥Uczestnikiem Promocji jest każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania Promocji, złoży Wniosek o Kredyt i zawrze z Organizatorem Umowę Kredytu, bez względu na to, czy Umowa o Kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną z Organizatorem.

gdzie organizator, to oczywiście Smartney.

Smartney promocja pierwsza i kolejna pożyczka za darmo w promocji TEST 60 DNI

Dla kogo promocja?

TEST 60 DNI to oferta dla osób fizycznych:

  • w wieku 25 – 70 lat,
  • posiadających dowód osobisty
  • posiadających polski rachunek bankowy

Promocja dotyczy wyłącznie Umów Kredytu w rozumieniu regulaminu Smartney (odnośnik poniżej), to jest umów o kredyt zawartych na stronie internetowej www.smartney.pl, o które zawnioskowano na tej stronie internetowej.

 

Testuj do 60 dni za 0 zł

🚩Testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

🚩Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Test 60 dni! A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

To ważne, więc bardziej obrazowo:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy;
  • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów – jeśli rezygnujesz to zwracasz całą otrzymaną od Smartney pożyczkę bez kosztów, albo spłacasz dalej zgodnie z harmonogramem spłat (poza promocją), harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney;

🚩Aby zalogować się do strefy klienta Smartney:

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

a następnie:

  • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

Dodatkowe informacje w regulaminie https://smartney-prod-wp.azurewebsites.net/wp-content/uploads/Regulamin-TEST-60-dni-V-edycja_16.04.pdf promocji oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Dodaj opinię

Smartney promocja pierwsza i kolejna pożyczka za darmo w promocji TEST 60 DNI opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smartney promocja pierwsza i kolejna pożyczka za darmo w promocji TEST 60 DNI forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Promocja Smartney TEST 60 dni bez opłat
    »» Następny »» Pierwsza za darmo Net Credit do 1500 zł na 30 dni Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Smartney promocja pierwsza i kolejna pożyczka za darmo w promocji TEST 60 DNI"