Promocja Smartney TEST 60 dni przedłużona

Promocja Smartney TEST 60 dni została przedłużona. Jesteś nowym klientem Smartney? Pierwsza pożyczka Smartney za darmo, pożycz do 60 dni za darmo i 100% online - oferta dla nowych klientów Smartney.

Smartney to pożyczki od 3000 do 60 000 zł na okres od 2 do 5 lat, a w promocji pierwsza pożyczka Smartney na okres do 60 dni bez opłat, a jeden z warunków to terminowa spłata rat pożyczki.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Promocja trwa do 18.10.2020 23:59:59.

Promocja Smartney TEST 60 dni przedłużona

Dla kogo promocja?

TEST 60 DNI to oferta dla osób fizycznych:

  • w wieku 25 – 70 lat,
  • posiadających dowód osobisty
  • posiadających polski rachunek bankowy

Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Smartney, którzy będą uczestniczyli w promocji przy udziale wewnętrznego Call Center (z promocji wyłączone są wnioski o zawarcie umowy złożone w procesie telefonicznym przy udziale zewnętrznego pośrednika kredytowego).

 

Testuj 60 dni za 0 zł

🚩Testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji.

🚩Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Test 60 dni! A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

To ważne, więc bardziej obrazowo:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy;
  • SPŁACASZ RATY – zgodnie z harmonogramem spłat, harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney (zobacz logowanie Smartney);
  • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów – jeśli rezygnujesz to zwracasz całą otrzymaną od Smartney pożyczkę bez kosztów, albo spłacasz dalej zgodnie z harmonogramem spłat (poza promocją), harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney;

🚩Aby zalogować się do strefy klienta Smartney:

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

a następnie:

  • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

Dodatkowe informacje na Testuj pożyczkę Smartney do 60 dni za 0 zł, na której znajdziesz również regulamin promocji oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Dodaj opinię

Promocja Smartney TEST 60 dni przedłużona opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Promocja Smartney TEST 60 dni przedłużona forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczka LoanMe z bonusem w gotówce
    »» Następny »» Pierwsza i każda kolejna pożyczka Wonga do 1000 zł na 30 dni za 0 zł z RRSO 0% Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Promocja Smartney TEST 60 dni przedłużona"