Nowoczesna promocja -33% na prowizję, łączy się z kody rabatowe

NOWOCZESNA PROMOCJA Smartney z rabatem 33% na prowizję - sprawdź Smartney i obniż koszty prowizji o 33%. Promocja łączy się z promocyjnym programem Smartney Kody Rabatowe.

Nowoczesna promocja -33% na prowizję, łączy się z kody rabatowe

Nowoczesna Promocja

Promocja Smartney o nazwie Nowoczesna Promocja obowiązuje od 17 lutego do 3 marca 2021, a jej uczestnikeim może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji złoży wniosek, otrzyma pozytywną decyzję kredytową i zawarze ze Smartney umowę kredytu, zaloguj się do Smartney jeżeli jesteś już klientem firmy.

Oferta obejmuje umowy kredytu na okres od 51 do 60 miesięcy i w wysokości od 5.000 zł do 60.000 zł i promocja polega na obniżeniu prowizji o 33 % względem stawki prowizji stosowanej poza okresem promocji, do stałej wartości 12 % całkowitej kwoty kredytu.

Promocja łączy się z programem kody rabatowe i promocjami organizowanymi w ramach programu kody rabatowe Smartney, a w razie udzielenia kredytu rabat na prowizję naliczony zostanie automatycznie.

Warunkiem otrzymania kredytu od Smartney jest pozytywna ocena zdolności kredytowej, a ostateczne warunki kredytowania w ramach promocjizależą od wyniku oceny. Promocja nie obowiązuje w razie odmowy udzielenia kredytu przez Smartney i zawarcia umowy o pożyczkę na innych warunkach niż w ofercie Nowoczesna, o czym więcej w regulaminie na stronie https://smartney-prod-wp.azurewebsites.net/wp-content/uploads/Regulamin-Nowoczesna-Promocja-_15.02.21v.3-1.pdf

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 96 miesięcy

Dodaj opinię

Nowoczesna promocja -33% na prowizję, łączy się z kody rabatowe opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Nowoczesna promocja -33% na prowizję, łączy się z kody rabatowe forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« 🔥Smartney -33% na prowizję w ofercie Nowoczesna Promocja i kody rabatowe
    »» Następny »» 🔥Kuki promocja, pierwsza pożyczka od 3000 do 5000 zł na 30 dni gratis Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Nowoczesna promocja -33% na prowizję, łączy się z kody rabatowe"