Kod rabatowy Smartney 3x0 odsetek

Użyj kodu rabatowego 3×0 i spłać w terminie 3 pierwsze raty pożyczki, a Smartney 💸zwróci Ci na konto bankowe odsetki za te raty. Promocja Smartney skierowana jest do nowych klientów, a kwota pożyczki w ramach promocji 3x0% Odsetek to nawet 10 000 zł. Uwaga, promocja obowiązuje tylko do 12.02.2024 r.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Kod rabatowy Smartney 3x0 odsetek

Dla kogo promocja?

Promocja Smartney 3×0% Odsetek skierowana jest do nowych klientów firmy. Nowym klientem firmy jest (cytując za regulaminem promocji):

nie zawierali wcześniej Umów pożyczki lub kredytu z Organizatorem (jest to ich pierwsza Umowa Pożyczki)

a organizato to oczywiście Smartney, czyli:

Smartney Grupa Oney S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 44, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 4 383 360,00 zł organizujący Promocję

Zasady promocji

Jeśli nie obejmuje Cię wykluczenie (jesteś nowym klientem firmy), to w okresie obowiązywania oferty, a więc nie później niż do 12.02.2024 r.: przejdź na stronę promocji, na której

  • używając suwaków określ kwotę pożyczki - kwota pożyczki objęta promocją to do 10 000 zł
  • kod rabatowy 3x0 - przed zawarciem umowy pożyczki użyj kodu rabatowego 3×0 – kod rabatowy powinien zostać wpisany w dedykowanym polu kod rabatowy
  • wniosek o pożyczkę w promocji musi zostać zawarty przez stronę Smartney lub w procesie telefonicznym, ale z wyłącznie z udziałem Wewnętrznego Call Center Smartney (wyłączeni są zewnętrzni pośrednicy kredytowi)
  • nie odstępuj od umowy pożyczki
  • 3 spłaty w terminie - my zalecamy wszystkie, ale w ramach niniejszej promocji przynajmniej 3 pierwsze raty muszą zostać uregulowane zgodnie z harmonogramem spłat – 🚩Smartney dopuszcza 2-dniowe opóźnienie w spłacie w stosunku do daty wymagalności rat (cytując za regulaminem promocji: nie opóźniając się w ich spłacie więcej niż 2 dni w stosunku do daty wymagalności każdej z rat)

Z promocji można skorzystać tylko jeden raz w okresie jej obowiązywania, promocja łączy się z innymi programami promocyjnymi i promocjami udostępnianymi przez Smartney.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest:

Promocja polega na przyznaniu Kredytobiorcy przez Organizatora Nagrody w wysokości stanowiącej sumę odsetek 3 pierwszych rat Pożyczki wskazanych w harmonogramie spłaty stanowiącym Załącznik nr 2 do Umowy Pożyczki i zapłaconych przez Kredytobiorcę.

- czyli 💸nagroda pieniężna, którą jest zwrot 3 pierwszych rat odsetkowych.

Zwrot na konto bankowe - nagroda zostanie wypłacona na rachunek bankowy, na który została wypłacona kwota pożyczki, w terminie 14 dni od wskazanego w harmonogramie spłat terminy płatności trzeciej raty pożyczki – przelew ten będzie stanowił potwierdzenie wypłaty nagrody. Więcej informacji w regulaminie api.smartney.pl/dokumenty-do-pobrania/Regulamin_Promocji_3x0%_Odsetek.pdf oraz na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Dodaj opinię

Kod rabatowy Smartney 3x0 odsetek opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kod rabatowy Smartney 3x0 odsetek forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Więcej ferii z kodem zima - tańszy kredyt w Santander Consumer Banku
    »» Następny »» Kod rabatowy Szybka Gotówka - Pięć dni bez oprocentowania dla nowych klientów Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Kod rabatowy Smartney 3x0 odsetek"