Więcej ferii z kodem zima - tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Z kodem zima tańszy kredyt w Santander Consumer Banku. Użyj kodu rabatowego zima aby obniżyć prowizję do 0,00% oraz uzyskać promocyjną stopę oprocentowania pożyczki Santander. Pożyczka bankowa bez konta – do uzyskania kredytu z kodem zima nie musisz posiadać konta osobistego w Santander Consumer Banku.

Więcej ferii z kodem zima - tańszy kredyt w Santander Consumer Banku

Dla kogo?

Oferta specjalna kredytu gotówkowego Santander z kodem rabatowym zima dostępna jest dla nowych klientów Santander Consumer Banku, którzy:

  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz
  • przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których
  • będzie to pierwszy kredyt w Santander Consumer Banku

Jeśli jesteś nowym klientem SCB i od co najmniej roku masz dobry BIK, to przejdź na stronę oferty i postępuj zgodnie z informacjami na ekranie.

Warunki

Kredyt gotówkowy Santander, warunki z kodem zima:

  • kwota minimalna: 10 000 zł
  • kwota maksymalna: 15 000 zł
  • minimalny okres spłat: 10 rat
  • maksymalny okres spłaty: 60 rat (5 lat)
  • kod rabatowy: zima
  • prowizja z kodem rabatowym: 0,00%
  • stopa procentowa z kodem rabatowy: 9,99%

Do wypełnienia wniosku przygotuj dowód osobisty oraz informacje o źródle dochodu. Promocja obowiązuje do odwołania.

Nota prawna

Dla kredytu gotówkowego online, z kodem zima, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.12.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,99%, całkowity koszt kredytu: 2 745,28 zł obejmuje: prowizję 0 zł, odsetki: 2 745,28 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,46%; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 12 745,28 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 212,42 zł, ostatnia rata w wysokości 212,50 zł. Przedstawiona propozycja dotyczy kredytu gotówkowego online, z wpisanym kodem zima na wniosku o kredyt online, w kwocie od 10 000 zł do 15 000 zł, z maksymalnym okresem kredytowania 60 miesięcy, dostępna jest dla Nowych Klientów Banku, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz przynajmniej 12 miesięcy pozytywnej historii kredytowej w BIK i dla których będzie to pierwszy kredyt w naszym banku. Przedstawione wyliczenia zależą od wybranej kwoty, liczby rat, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

Dodatkowe informacje też na Z kodem zima tańszy kredyt w Santander Consumer Banku oraz oczywiście na stronie oferty, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Więcej ferii z kodem zima - tańszy kredyt w Santander Consumer Banku opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Więcej ferii z kodem zima - tańszy kredyt w Santander Consumer Banku forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Feniko - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych
    »» Następny »» Kod rabatowy Smartney 3x0 odsetek Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Więcej ferii z kodem zima - tańszy kredyt w Santander Consumer Banku"