Konkurs Pożyczka Plus - Wygraj bon do IKEA na 1500 zł

Pierwsza pożyczka Plus do 3000 zł i bony Ikea do wygrania - weź udział w konkursie i wygraj BON DO IKEA o wartości 1500 zł!

Pożyczka Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Konkurs Pożyczka Plus - Wygraj bon do IKEA na 1500 zł

PLUS rozwiązania do mieszkania - informacje

Konkurs Pożyczka Plus PLUS rozwiązania do mieszkania rozpoczyna się 12.09.2022 i trwa do 02.10.2022 do godz. 23:59, a uczestnikiem może być osoba fizyczna, która jest konsumentem (pożyczka nie może zostać zaciągnięta na działalność gosp. lub zawodową) i:

oraz

  • zawarła pierwszą lub kolejną umowę pożyczki z Pożyczka Plus - w przypadku pierwszej pożyzczki po złożeniu wniosku pozytywnie przeszła weryfikację za pomocą Kontomatik

oraz

  • wykona zadanie konkursowe, polegające na pozostawieniu na stronie konkursowej www.konkurspozyczka.pl odpowiedzi na polecenie: Co dodasz do swojego mieszkania z bonem do IKEA? (w okresie trwania konkursu)

PLUS rozwiązania do mieszkania - zasady

Uczestnik konkursu może zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź na pytanie, stanowiące wykonanie zadania konkursowego. Uczestnik, który zamieści dwie lub więcej odpowiedzi, zawierających odpowiedź na pytanie konkursowe, nie będzie uwzględniany w finalnym wyborze zwycięzcy.

A zgodnie z regulaminem konkursu uczestnikiem konkursu może być:

  • uczestnikiem konkursu może być klient korzystający z rabatu na kolejną pożyczkę zgodnie z Regulaminem Kody Rabatowe.
  • uczestnikiem konkursu może być klient korzystający darmowej pierwszej pożyczki zgodnie z Regulaminem Pożyczka za 0 zł.

Komisja konkursowa z całej puli odpowiedzi konkursowych przesłanych w terminie do 02.10.2022 do godziny 23:59 dokona wyboru najbardziej twórczych odpowiedzi do dnia 21.11.2022 ogłoszenie zwycięzcy konkursu przez komisję konkursową nastąpi do dnia 28.11.2022., zaś przekazanie nagrody nastąpi nie później niż w terminie 14 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy (nie później niżeli do data 12.12.2022).

Uwaga:

Organizator podejmie trzy próby skontaktowania się ze Zwycięzcą. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze Zwycięzcą Konkursu w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia rozstrzygnięcia Konkursu, jak również w przypadku rezygnacji przez Uczestnika z Nagrody, osoba ta traci prawo do nagrody.

Biorąc więc udział w konkursie warto odbierać telefony kontaktowe od Pożyczka Plus. Dodatkowe inf. w regulaminie na stronie https://affiliacja.aventusgroup.pl/wp-content/uploads/2022/09/regulamin_konkursu_plus_rozwiazania_do_mieszkania-1.pdf oraz na stronach Pożyczka Plus, na które odsyłamy.

Pożyczka Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Opinie o

PLUS rozwiązania do mieszkania - sprawdź konkurs Pożyczka Plus i wygraj 1500 zł do IKEA [2022-09-12]

Dodaj opinię

Konkurs Pożyczka Plus - Wygraj bon do IKEA na 1500 zł opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konkurs Pożyczka Plus - Wygraj bon do IKEA na 1500 zł forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczka Plus: Plus na powrót do szkoły +20 zł do Empiku
    »» Następny »» 25 zł do Allegro od Pożyczkaplus Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Konkurs Pożyczka Plus - Wygraj bon do IKEA na 1500 zł"