Pożyczka FIT 0% prowizji do 150.000 zł do 120 miesięcy - Kasa Stefczyka

Pożyczka gotówkowa Fit to 0% prowizji, okres spłaty pożyczki od 12 do 120 miesięcy i jedna wygodna miesięczna rata zamiast wielu z opcją zmniejszenia jej wysokości. Pożyczka FIT Kasa Stefczyka to kwota od 1000 do nawet 150.000 zł i wakacje pożyczkowe czyli możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Pożyczka FIT 0% prowizji do 150.000 zł do 120 miesięcy - Kasa Stefczyka

Ze strony Kasy (cytujemy niedosłownie): Jeśli czasem po prostu czujesz, że pora zrzucić z siebie ciężar to nie czekaj - odchudź swoją ratę już dziś! Kasa Stefczyka nie odchudzi Twojego kota, ale może odchudzić Twoje raty, by były proste do spłaty! Przyda się w tym Pożyczka Fit.

Dla kogo Pożyczka FIT?

Pożyczka FIT Kasa Stefczyka, możesz skorzystać jeśli:

 • chcesz skonsolidować zobowiązania z instytucji finansowych innych niż Kasa Stefczyka,
 • masz w instytucjach finansowych pożyczkę gotówkową, pożyczkę ratalną, kredyt samochodowy, kartę kredytową, kredyt w rachunku płatniczym czy debet w rachunku osobistym;

Pamiętaj, że otrzymanie pożyczki w Kasie Stefczyka zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej.

Pożyczka FIT wniosek

Aby złożyć wniosek o pożyczkę FIT w Kasie przejdź na stronę Kasy Stefczyka i korzystając z suwaków:

 • określ kwotę pożyczki, czyli wskaż ile pieniędzy potrzebujesz - jest to całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów);
 • określ okres pożyczki czyli liczbę rat do spłaty pożyczki z Kasy;

Na stronie Kasy Stefczyka znajdziesz kalkulator pożyczkowy. Kalkulator pozwoli wyliczyć Ci przybliżoną wysokość raty. Na stronie widnieje informacja, że wyliczenia kalkulatora mają charakter orientacyjny i są wartościami szacunkowymi i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego - warto o tym pamiętać.

Pod kalkulatorem pożyczkowym na stronie Kasa Stefczyka znajdziesz formularz kontaktowy. Podaj:

 • imię i nazwisko
 • numer telefonu i adres e-mail
 • określ preferowaną godzinę kontaktu konsultanta Kasy Stefczyka

- zostaw swój numer, a przedstawiciel Kasy Stefczyka oddzwoni w ciągu godziny.

Uwaga! Ekrany wniosku mogą się zmieniać i np. w innej odsłonie tej samej oferty możesz zostać poproszony o:

 • dane kontaktowe (imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu);
 • dane adresowe;
 • parametry pożyczki;
 • dane dotyczące dochodów i zobowiązań;

Zgody do wniosku Kasy

Wnioskując o pożyczkę Kasy Stefczyka należy zaznaczyć wymagane zgody:

 • * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową im. Franciszka Stefczyka z siedzibą w Gdyni, przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6 (Kasa Stefczyka) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.
 • * Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego przez Kasę Stefczyka i podmioty powiązane osobowo, kapitałowo lub systemowo** przy użyciu telefonu i automatycznych systemów wywołujących.
 • * Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Kasy Stefczyka i podmioty powiązane osobowo, kapitałowo lub systemowo** za pomocą wiadomości: e-mail i sms/mms.

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgód oznaczonych * jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oznaczonych gwiazdką oraz wyrażenia wszystkich zgód nie będzie możliwe skontaktowanie się we wskazany w formularzu sposób.

Przykład reprezentatywny z dnia 2.01.2018 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł. Okres kredytowania od 12 miesięcy do 120 miesięcy.

Jak otrzymać pożyczkę?

Przejdź na stronę Kasy Stefczyka i wypełnij formularz kontaktowy, a w wybranym przez Ciebie terminie ekspert Kasy Stefczyka skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przybliży ofertę Kasy Stefczyka.

Telefoniczna rozmowa z ekspertem: podczas rozmowy ekspert zada Ci kilka pytań związanych z Twoją obecną sytuacją finansową. Odpowiedzi na pytania pomogą wstępnie oszacować Twoją zdolność kredytową, dzięki czemu decyzja kredytowa zapadnie znacznie szybciej. Aby sfinalizować Twoje plany, ekspert umówi Cię na wizytę w najbliższej placówce Kasy Stefczyka.

Weź pożyczkę w Kasie Stefczyka i spłać swoje dotychczasowe zobowiązania: Na spotkanie w placówce Kasy Stefczyka przyjdź z dowodem tożsamości. Zabierz ze sobą dokumenty, które wskazał ekspert podczas rozmowy telefonicznej. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie, formularz do pobrania znajdziesz na stronie Kasy Stefczyka. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku Kasa Stefczyka udzieli Ci pożyczki nawet w ciągu jednego dnia.

W Kasie Stefczyka możesz otrzymać:

 • od 1000 do 150.000 zł
 • na okres od 12 do 120 miesięcy

 

Idź do Kasy Stefczyka

Dodaj opinię

Pożyczka FIT 0% prowizji do 150.000 zł do 120 miesięcy - Kasa Stefczyka opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka FIT 0% prowizji do 150.000 zł do 120 miesięcy - Kasa Stefczyka:

📧E-mail

🧮Działanie

🛑STOP❗ Możesz też ocenić:

 Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora


«« Poprzedni «« Jak zmniejszyć koszt pożyczki?
    »» Następny »» iPhone 11 Pro z Szybka Gotówka