Konkurs Hapipożyczki Jesienna hapispłata

Konkurs Jesienna hapispłata - wygraj całkowitą spłatę z hapipożyczką! Weź Hapipożyczkę, odpowiedz na krótkie pytanie konkursowe i wygraj całkowitą spłatę pożyczki.

Konkurs Hapipożyczki Jesienna hapispłata

Jesienna hapispłata

Konkurs Jesienna hapispłata trwa do 16.11.2021, uczestnictwo w konkursie Hapipożyczki jest dobrowolne.

Udział w konkursie mogą wziąć klienci, którzy w czasie trwania konkursu zawarli jakąkolwiek umowę pożyczki Hapipożyczki:

  • weź pożyczkę i
  • odpowiedz na krótkie pytanie konkursowe oraz
  • nie odstępuj od zawartej umowy pożyczki

Do udziału w konkursie niezbędne jest wysłanie zgłoszenia przez formularz konkursowy i w czasie trwania konkursu na stronie wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/ wpisując w odpowiednie swoje dane w odpowiednie pola zgodne z umową pożyczki:

  • imię
  • nazwisko
  • numer telefonu
  • numer pożyczki (np. UM/000000/00000000)
  • adres e-mail
  • miejscowość

oraz odpowiedź na pytanie konkursowe:

W jaki sposób walczysz z jesienną nudą?

Odpowiedź w formie opisowej może zawierać do 150 znaków włączając w to spacje oraz znaki interpunkcyjne, ocenie podlega oryginalność, pomysłowość i atrakcyjność opisu.

Można wysłać tylko jedno zgłoszenie w konkursie (bez względu na liczbę zawartych umów pożyczki), jak również otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę, bez względu na liczbę zawartych umów pożyczki. W przypadku wysłania kilku zgłoszeń, ocenie zostane poddane zgłoszenie wysłane jako pierwsze.

Nagroda: nagroda to spłata całkowitej kwoty do zapłaty wskazanej w umowie pożyczki - posiedzenie jury konkursowego odbędzie się 30 listopada 2021, dane zwycięzców zostaną opublikowane 6 grudnia 2021, a wydanie nagrody nastąpi w terminie do 14 dni od dnia opublikowania listy zwycięzców.

Uwaga, w przypadku odstąpienia od umowy pożyczki uczestnik konkursu traci prawo do otrzymania nagrody przewidzianej w konkursie, Hapipożyczki logowanie - jeśli wnioskujesz o pożyczkę po raz kolejny, Hapipożyczki kontakt - jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje nt konkursu, które również w regulaminie na wnioski.hapipozyczki.pl/konkurs/regulamin.pdf oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy:

Opinie o

W jaki sposób walczysz z jesienną nudą? Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj całkowitą spłatę pożyczki w konkursie Jesienna hapispłata [2021-10-23]

Dodaj opinię

Konkurs Hapipożyczki Jesienna hapispłata opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Konkurs Hapipożyczki Jesienna hapispłata forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Ostrzeżenie Vivus o próbach wyłudzeniami danych osobowych
    »» Następny »» Bancovo kredyt bankowy lub pożyczka chwilówka Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Konkurs Hapipożyczki Jesienna hapispłata"