Usunięcie konta w VIA SMS

Jak usunąć konto VIA SMS opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

 Provident

RRSO 19.75%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Provident

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

 Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7500 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto VIA SMS lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto VIA SMS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 72 lat
Ile od VIA SMS

100 - 4000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od VIA SMS

7 - 30 dni

Więcej na stronie
🚩pierwsza pożyczka bez opłat

Usunięcie kontaJak usunąć konto VIA SMS? Usunięcie konta VIA SMS - zaloguj się do viasms.pl aby sprawdzić czy można usunąć VIA SMS oraz czy warto usuwać konto VIA SMS?
1. VIA SMSPromocja: pierwsza pożyczka bez opłat, od 100 do 1500 zł na 30 dni

Usunięcie konta VIA SMS, wniosek o usunięcie konta VIA SMS, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto VIA SMS oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta VIA SMS.

Skorzystałeś z oferty VIA SMS, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w VIA SMS (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę VIA SMS ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w VIA SMS i/albo usunąć swoje konto VIA SMS (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w VIA SMS?

Jak usunąć konto VIA SMS?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto VIA SMS - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto VIA SMS? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto VIA SMS?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w VIA SMS, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym VIA SMS muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez VIA SMS przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w VIA SMS zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w VIA SMS (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od VIA SMS SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów VIA SMS z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta VIA SMS aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z VIA SMS przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w VIA SMS (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę VIA SMS oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto VIA SMS i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do VIA SMS albo przejść na stronę VIA SMS (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również VIA SMS), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w VIA SMS opinie

Usunięcie konta w VIA SMS brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w VIA SMS opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w VIA SMS forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Logowanie VIA SMS

Logowanie VIA SMS - aby to zrobić kliknij i przejdź na stronę VIA SMS, na której w w prawym górnym rogu znajdziesz dwa pola, w których wprowadź:

 • e-mail - jest to Twój login VIA SMS
 • hasło

i naciśnij Zaloguj się.

Logowanie VIA SMS nie będzie możliwe, jeśli wprowadzone dane będą niepoprawne. W takim wypadku VIA SMS od razu wyświetli formularz okno: Błędny e-mail lub hasło z możliwością ponownia próby logownia albo przypomnienia hasła - na swój adres możesz otrzymać tymczasowe hasło logowania VIA SMS.

Inne pojęcia, z którymi możesz się spotkać podczas logowania to logowanie do konta VIASMS, moje konto VIA SMS, profi klienta VIA SMS, zaloguj VIA SMS i inne. Przypominamy raz jeszcze, że Twój login VIASMS to adres email podany w procesie rejestracji, na ten adres otrzymasz również link do odzyskania hasła.

Jak usunąć konto VIA SMS - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta VIA SMS

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w VIA SMS" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta VIA SMS. Na stronie Usunięcie konta w VIA SMS będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów VIA SMS, zapoznanie się z logowaniem VIA SMS i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku VIA SMS - zapraszamy.

O VIA SMS na
 • ☎️VIA SMS kontakt
 • 💸VIA SMS pożyczka
 • VIA SMS opinie
 • 🔒VIA SMS logowanie
 • 🔥VIA SMS kod rabatowy
 • 🔥VIA SMS kod promocyjny
 • a teraz jesteś na stronie "VIA SMS Jak usunąć konto"
  RRSO0.00% RRSO promocja, 1927.00% RRSO przykład reprezentatywny
  Usunięcie kontaJak usunąć konto VIA SMS? konta VIA SMS - zaloguj się do viasms.pl aby sprawdzić czy można usunąć VIA SMS oraz czy warto usuwać konto VIA SMS?
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty VIA SMS zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż VIA SMS:

   Provident

  RRSO 19.75%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  ✔️ bez KRD, bez ERIF
  Na ile od Provident

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

   FENIKO

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od FENIKO

  300 - 4000 zł

  ✔️ bez BIG
  Na ile od FENIKO

  30 - 61 dni

  Więcej na stronie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Jak usunąć konto VIA SMS? Usunięcie konta w VIA SMS❗ ❌Jak usunąć konto VIA SMS❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w VIA SMS i bycia zapomnianym✔️