Usunięcie konta w SOLVEN

Jak usunąć konto SOLVEN opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Ile pożyczę od ZAPLO?

1 000 - 6 000 zł

Na ile pożyczę od ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Finbo?

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Finbo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto SOLVEN lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto SOLVEN

RRSO 520.93%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od SOLVEN?

500 - 8000 zł

Na ile pożyczę od SOLVEN?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: przedłużenie o 7, 14, 30 dni

Usunięcie kontaJak usunąć konto SOLVEN? Usunięcie konta SOLVEN - zaloguj się do solven.pl aby sprawdzić czy można usunąć SOLVEN oraz czy warto usuwać konto SOLVEN?
Najważniejsze informacje o SOLVEN znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "SOLVEN Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis SOLVEN.

Usunięcie konta SOLVEN, wniosek o usunięcie konta SOLVEN, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto SOLVEN oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta SOLVEN.

Skorzystałeś z oferty SOLVEN, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w SOLVEN (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę SOLVEN ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w SOLVEN i/albo usunąć swoje konto SOLVEN (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w SOLVEN?

Jak usunąć konto SOLVEN?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto SOLVEN - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto SOLVEN? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto SOLVEN?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w SOLVEN, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym SOLVEN muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez SOLVEN przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w SOLVEN zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w SOLVEN (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od SOLVEN SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów SOLVEN z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta SOLVEN aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z SOLVEN przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w SOLVEN (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę SOLVEN oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto SOLVEN i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do SOLVEN albo przejść na stronę SOLVEN (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również SOLVEN), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w SOLVEN opinie

Usunięcie konta w SOLVEN brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w SOLVEN opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w SOLVEN forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta SOLVEN

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w SOLVEN" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta SOLVEN. Na stronie Usunięcie konta w SOLVEN będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów SOLVEN, zapoznanie się z logowaniem SOLVEN i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku SOLVEN - zapraszamy.

RRSO520.93% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto SOLVEN? konta SOLVEN - zaloguj się do solven.pl aby sprawdzić czy można usunąć SOLVEN oraz czy warto usuwać konto SOLVEN?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty SOLVEN zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż SOLVEN:

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od OROS?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od OROS?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis