Usunięcie konta w Smart Pożyczka

Jak usunąć konto Smart Pożyczka opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Wandoo?

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Smart Pożyczka lub do szczegółowego opisu:

Jak usunąć konto Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Smart Pożyczka?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Na ile pożyczę od Smart Pożyczka?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Usunięcie kontaJak usunąć konto Smart Pożyczka? Usunięcie konta Smart Pożyczka - zaloguj się do smartpozyczka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Smart Pożyczka oraz czy warto usuwać konto Smart Pożyczka?
1. Smart PożyczkaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 300 do 3000 zł na 30 dni
Najważniejsze informacje o Smart Pożyczka znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Smart Pożyczka Jak usunąć konto" - zobacz też pełny opis Smart Pożyczka.

Usunięcie konta Smartpożyczka

Jesteś albo byłeś klientem Smartpożyczka i chcesz usunąć swoje dane / chcesz usunąć profil klienta? Możesz to zrobić poprzez wysłanie zgłoszenia na info(at)smartpozyczka.pl. Przejdź na stronę Smartpożyczka i rozpocznij rozmowę z CHAT BOTEM, uzyskasz dodatkowe informacje o tym jak usunąć konto.
Poniżej przykłady dwóch rozmów z czatu Smartpożyczka (zastrzegamy, że to jedynie przykład, a TY możesz mieć inne odpowiedzi):

[rozmowa 1]
SMART BOT: Cześć, jestem SMART BOT:-) Zaznacz w czym Ci mogę pomóc? Nasz czat jest anonimowy
[Nic nie zaznaczamy, lecz wpisujemy pytanie "Jak usunąć konto?"]
KLIENT: Jak usunąć konto?
SMART BOT: Założenie profilu Klienta odbywa się online, w ten sposób również możesz zakończyć naszą współpracę i usunąć swój profil Klienta. Co jest przyczyną Twojej decyzji?
[na liście odpowiedzi mamy: Kontakt w sprawie oferty | Odmowa pożyczki | Nie chcę już brać pożyczek - wybieramy ostatnią opcję]
KLIENT: Nie chcę już brać pożyczek
SMART BOT: Szanuję Twoją decyzję. Pozostało Ci przesłać w tej sprawie krótką wiadomość e-mail na adres: info(at)smartpozyczka.pl

[rozmowa 2]
SMART BOT: Cześć, jestem SMART BOT:-) Zaznacz w czym Ci mogę pomóc? Nasz czat jest anonimowy
[Nic nie zaznaczamy, lecz wpisujemy pytanie: "Jak usunąć konto?"]
KLIENT: Jak usunąć konto?
SMART BOT: Założenie profilu Klienta odbywa się online, w ten sposób również możesz zakończyć naszą współpracę i usunąć swój profil Klienta. Co jest przyczyną Twojej decyzji?
[na liście odpowiedzi mamy: Kontakt w sprawie oferty | Odmowa pożyczki | Nie chcę już brać pożyczek - wybieramy odmowę]
KLIENT: Odmowa pożyczki.
SMART BOT: Przykro mi, że w tym momencie pożyczka nie mogła zostać udzielona. Przy każdym kolejnym wniosku pożyczkowym Pożyczkodawca dokonuje nową analizę zdolności kredytowej, Decyzja odmowna nie oznacza braku możliwości otrzymania pożyczki przy kolejnym wniosku. Odczekaj kilka dni i spróbuj złożyć wniosek ponownie.
[na liście dostępnych odpowiedzi "Chcę usunąć profil", oczywiście możesz wpisać własne pytanie]
KLIENT: Chcę usunąć profil.
SMART BOT: Szanuję Twoją decyzję. Pozostało Ci przesłać w tej sprawie krótką wiadomość e-mail na adres: info(at)smartpozyczka.pl

Usunięcie konta Smart Pożyczka, wniosek o usunięcie konta Smart Pożyczka, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto Smart Pożyczka oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta Smart Pożyczka.

Czy warto usunąć konto Smart Pożyczka?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Smart Pożyczka, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Smart Pożyczka muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Smart Pożyczka przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Smart Pożyczka zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Smart Pożyczka (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Smart Pożyczka SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Smart Pożyczka z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Smart Pożyczka aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Smart Pożyczka przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Smart Pożyczka (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Smart Pożyczka oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Smart Pożyczka i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Smart Pożyczka albo przejść na stronę Smart Pożyczka (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Smart Pożyczka), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Smart Pożyczka opinie

Rozpoczytamy czat z botem wpisujemy ,,chce usunac kotno” i on pokieruje nas do wyslania zgloszenia o usuniecie konta [2021-09-10]


Dziękujemy za komentarz, artykuł zostanie uzupełniony o te informacje [2021-09-11]

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Smart Pożyczka opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Smart Pożyczka forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak usunąć konto Smart Pożyczka - pytania i odpowiedzi

Więcej o usuwaniu konta Smart Pożyczka

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Smart Pożyczka" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Smart Pożyczka. Na stronie Usunięcie konta w Smart Pożyczka będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Smart Pożyczka, zapoznanie się z logowaniem Smart Pożyczka i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Smart Pożyczka - zapraszamy.

RRSO0.00% RRSO promocja, 312.03% RRSO przykład reprezentatywny
Usunięcie kontaJak usunąć konto Smart Pożyczka? konta Smart Pożyczka - zaloguj się do smartpozyczka.pl aby sprawdzić czy można usunąć Smart Pożyczka oraz czy warto usuwać konto Smart Pożyczka?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Smart Pożyczka zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Smart Pożyczka:

Net Credit

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 70 lat
Ile pożyczę od Net Credit?

100 - 10 000 zł

Na ile pożyczę od Net Credit?

30 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile pożyczę od Kuki?

500 - 15 000 zł

Na ile pożyczę od Kuki?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Logowanie i usuwanie konta w Smart Pożyczka