Usunięcie konta w Credissimo

Jak usunąć konto Credissimo opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7200 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile od Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

Kuki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Kuki

500 - 15 000 zł

Na ile od Kuki

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka gratis

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Jak usunąć konto Credissimo lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Jak usunąć konto Credissimo

RRSO 99.64%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od Credissimo

500 - 3000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Credissimo

30 dni

Usunięcie kontaJak usunąć konto Credissimo? Usunięcie konta Credissimo - zaloguj się do credissimo.pl aby sprawdzić czy można usunąć Credissimo oraz czy warto usuwać konto Credissimo?
Najważniejsze informacje o Credissimo znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Credissimo Jak usunąć konto"

Usunięcie konta Credissimo, wniosek o usunięcie konta Credissimo? Do złożenia wniosku o pożyczkę Credissimo nie ma potrzeby zakładania konta, a więc i usuwania. Jest konto Credissimo i można je usunąć? ⭐Podziel się opinią na ten temat.

Skorzystałeś z oferty Credissimo, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w Credissimo (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę Credissimo ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w Credissimo i/albo usunąć swoje konto Credissimo (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w Credissimo?

Jak usunąć konto Credissimo?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto Credissimo - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www.

Wiesz jak usunąć konto Credissimo? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto Credissimo?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w Credissimo, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym Credissimo muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez Credissimo przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w Credissimo zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w Credissimo (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od Credissimo SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów Credissimo z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta Credissimo aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z Credissimo przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w Credissimo (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę Credissimo oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto Credissimo i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do Credissimo albo przejść na stronę Credissimo (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również Credissimo), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Usunięcie konta w Credissimo opinie

Usunięcie konta w Credissimo brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Usunięcie konta w Credissimo opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Usunięcie konta w Credissimo forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Więcej o usuwaniu konta Credissimo

Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Usunięcie konta w Credissimo" - znajdziesz na niej więcej informacji o usuwaniu konta Credissimo. Na stronie Usunięcie konta w Credissimo będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Credissimo, zapoznanie się z logowaniem Credissimo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Credissimo - zapraszamy.

RRSO99.64% (RRSO przykład reprezentatywny)
Usunięcie kontaJak usunąć konto Credissimo? konta Credissimo - zaloguj się do credissimo.pl aby sprawdzić czy można usunąć Credissimo oraz czy warto usuwać konto Credissimo?
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Credissimo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż Credissimo:

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Na ile od Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Pożyczka PLUS

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile od Pożyczka PLUS

10 - 45 dni

Sprawdź na stronie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Jak usunąć konto Credissimo? Usunięcie konta w Credissimo❗ ❌Jak usunąć konto Credissimo❓ Chcesz skorzystać z prawa do usunięcia konta w Credissimo i bycia zapomnianym✔️