Równoratka, pożyczka BEZ Konta - wybierz kredyt gotówkowy do 15 tys. z ratą, która nie wzrośnie

Wybierz kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank, pożyczka Równoratka z ratą, która nie wzrośnie, pożyczka do 15 tys. złotych bez konta i dodatkowych usług.

Równoratka, pożyczka BEZ Konta - wybierz kredyt gotówkowy do 15 tys. z ratą, która nie wzrośnie

Równoratka Santander

Pożyczka gotówkowa Santander:

  • stała, równa rata
  • kredyt 5 000, 10 000 lub 15 000 zł
  • okres kredytowania na 42 raty
  • na dowolny cel, dla klientów, których na dzień zawarcia umowy nie łączyła umowa kredytowa LUB łączyła umowa kredytu ratalnego
  • pożyczka bez konta i bez dodatkowych usług oferowanych przez Santander Consumer Bank

Przejdź na stronę oferty

Pożyczka gotówkowa Równoratka od Santander Consumer Banku. Propozycja dotyczy kredytu gotówkowego Równoratka z wnioskowaną kwotą 5000 zł, 10 000 zł lub 15 000 zł rozłożonego na 42 raty, bez dodatkowych usług oferowanych przez bank i dostępna jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, których na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączyła z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A. żadna umowa kredytowa lub łączyła wyłącznie umowa kredytu ratalnego.

Dla kredytu gotówkowego Równoratka oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16.05.2023 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 9,5%, całkowity koszt kredytu: 2 600,04 zł obejmuje: prowizję: 683,76 zł, odsetki: 1916,28 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 14,35%; czas obowiązywania umowy: 42 miesiące; całkowita kwota do zapłaty: 12 600,04 zł; wysokość 41 miesięcznych równych rat 300,00 zł, ostatnia rata w wysokości 300,04 zł.

Możesz sprawdzić też kredyty gotówkowe z innych banków, które znaleźć można pod bannerami z prawej strony ekranu. Pamiętaj, aby zawsze zapoznać się z obowiązującymi warunkami oferty oraz przeczytać umowę kredytową.

Dodaj opinię

Równoratka, pożyczka BEZ Konta - wybierz kredyt gotówkowy do 15 tys. z ratą, która nie wzrośnie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Równoratka, pożyczka BEZ Konta - wybierz kredyt gotówkowy do 15 tys. z ratą, która nie wzrośnie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Gotówka albo karta od SuperGrosz z prowizją od 0% miesięcznie w promocji
    »» Następny »» 30 zł na Allegro od SmartPożyczka

Artykuł na Oferty Pożyczek: stałe oprocentowanie, pożyczka Santander, stała rata

Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Równoratka, pożyczka BEZ Konta - wybierz kredyt gotówkowy do 15 tys. z ratą, która nie wzrośnie"