Pożyczka ZAPLO

Zaplo to szybka pożyczka online od 1000 do nawet do 10000 zł na okres 6 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów, w ... »»

RRSO 136.20%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 10 000 zł

Na ile od ZAPLO

1 - 6 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

ZAPLO najważniejsze informacje
Ile od ZAPLOod 1 000 do 10 000 na okres od 1 do 6 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki ZAPLO lub pożyczki poza promocją
Wiekod 21 do 75 lat
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę ZAPLO odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o zaplo.pl na stronie ZAPLO.

Zaplo to szybka pożyczka online od 1000 do nawet do 10000 zł na okres 6 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów, w Zaplo dostępne są także wakacje pożyczkowe - a pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut, przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

 

Zaplo warunki

Aby uzyskać pożyczkę w Zaplo należy spełnić poniższe warunki:

A jeśli jesteś już klientem Zaplo i chcesz się zalogować, to wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk Zaloguj się, kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail (login Zaplo / konto użytkownika Zaplo) oraz hasło.

 

Jakie bazy sprawdza ZAPLO?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza ZAPLO weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy ZAPLO zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 136,20%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 17%, całkowity koszt pożyczki 456,03 zł (w tym: prowizja 370,62 zł, odsetki 85,41 zł); całkowita kwota do zapłaty 3456,04 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach (3 raty po 1152,01 zł). Kalkulacja na dzień 15.12.2022 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

Dodatkowe informacje o zaplo.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na ZAPLO, logowanie ZAPLO oraz strona www poniżej.

 

Zaplo zdolność kredytowa

Do uzyskania pożyczki w Zaplo konieczne jest też

Do uzyskania pożyczki Zaplo wymagany jest również aktywny profil klienta

 

Zaplo - wniosek

Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę Zaplo, to proste:

W kolejnych krokach uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku. Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny profil klienta. Jeśli skorzystasz z usługi Instantor, możesz wnioskować aż do 5 000 zł bez zaświadczeń o dochodach!

Jeśli wnioskujesz po raz kolejny o pożyczkę Zaplo, to zaloguj się do Zaplo na Twój Profil Klienta (w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk Zaloguj się). Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola, a następnie uzupełnij wymagane dane.

 

Instantor - bez przelewu

Składając wniosek w Zaplo możesz potwierdzić swoje dane wykonując przelew weryfikacyjny albo skorzystać z usługi Instantor, czyli systemu, dzięki któremu możesz ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na skorzystanie z usługi Instantor, to pamiętaj, że opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem.

Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

 

Szczegóły pożyczki Zaplo

Zaplo to nowoczesna pożyczka całkowicie przez Internet oraz bez zaświadczeń, od 1 000 zł do 5 000 zł: wygodne spłacanie nawet przez 3 miesiące, wszystko online, bez wychodzenia z domu.

Do złożenia wniosku o pożyczkę Zaplo nie są również wymagane żadne dokumenty - wystarczy dowód osobisty.

Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz i interesujący Cię termin, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

 

Kalkulator ZAPLO

Kalkulator pożyczki ZAPLO znajdziesz na stronie ZAPLO, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora ZAPLO.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator ZAPLO może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki ZAPLO. Odwiedzając stronę ZAPLO sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od ZAPLO, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora ZAPLO ✔️

 

Zaplo - kiedy kasa?

Pieniądze od Zaplo otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:

Jeżeli posiadasz konto w innym banku niż Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, to czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

 

Spłata pożyczki Zaplo

Wszystkie informacje znajdziesz w panelu klienta. Wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

Wysokość oraz termin spłaty raty znajduje się na aktualnym Harmonogramie, a dokonując spłaty raty pożyczki należy podać następujące dane:

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij Zaloguj się (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie Zapomniałeś hasła?. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

 

Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

 

Wakacje pożyczkowe Zaplo

Tak, Zaplo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza?

Otrzymasz od Zaplo wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna, a kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu.

 


O ZAPLO na
 • ☎️ZAPLO kontakt
 • ZAPLO opinie
 • 🔒ZAPLO logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "ZAPLO Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta ZAPLO - zaloguj się na zaplo.pl aby sprawdzić warunki pożyczki ZAPLO, profil klienta ZAPLO do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe ZAPLO✔️NIP 525-253-13-20
  ✔️REGON 146101268
  ✔️KRS: 0000418977
  ZAPLO adres / siedzibaVivus Finance spółka z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
  ZAPLO kontakt / Infolinia221 333 888
  Godziny pracy ZAPLOpn - pt 8:00-22:00, sb - n 8:00-20:00
  Kontakt E-Mailkontakt@zaplo.pl
  WniosekWniosek ZAPLO możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę ZAPLO i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek zaplo.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę ZAPLO.
  RRSO136.20% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy ZAPLOpn - pt 8:00-22:00, sb - n 8:00-20:00
  OdbiórPieniądze od ZAPLO przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o zaplo.pl na stronie ZAPLO.
  Pierwsza gratisNie
  Ile od ZAPLOod 1 000 do 10 000 na okres od 1 do 6 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki ZAPLO lub pożyczki poza promocją
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki ZAPLO
  Przedłużenie spłatymożliwe o 1 miesiąc - więcej na stronie zaplo.pl, na którą odsyłamy
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty ZAPLO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

   

  RRSO 136.20%

  Od 21 do 75 lat
  Ile od ZAPLO

  1 000 - 10 000 zł

  Na ile od ZAPLO

  1 - 6 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

  ZAPLO warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka ZAPLO ⚡pożyczka od 1 000 do 10 000 PLN ⏰na 1 - 6 mies., 👫🏻wiek od 21 do 75 lat. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce ZAPLO na raty
  Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii:

  Przejdź do ZAPLO