Przejdź do TAKTO Finanse

Pożyczka TAKTO Finanse

TAKTO Finanse pożyczka na rynku pozabankowym o jednym z najdłuższych okresów spłaty, nawet do 40 miesięcy i kwotą od 1000 do 12 000 zł. Akceptowane są różne źródła dochodów oraz 👉możliwość posiadania ... »»

RRSO 57.97%

Od 22 do 75 lat
Ile od TAKTO Finanse

1000 - 12 000 zł

Na ile od TAKTO Finanse

6 - 40 miesięcy

TAKTO Finanse najważniejsze informacje
Ile od TAKTO Finanseod 1000 do 12 000 na okres od 6 do 40 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki TAKTO Finanse lub pożyczki poza promocją
Wiekod 22 do 75 lat
OdbiórJak odebrać? Pożyczkę TAKTO Finanse odbierzesz w postaci: przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o taktofinanse.pl na stronie TAKTO Finanse.

TAKTO Finanse pożyczka na rynku pozabankowym o jednym z najdłuższych okresów spłaty, nawet do 40 miesięcy i kwotą od 1000 do 12 000 zł. Akceptowane są różne źródła dochodów oraz 👉możliwość posiadania nawet dwóch pożyczek jednocześnie. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę i pobierających emeryturę lub rentę - uproszczona procedury dokumentowania dochodów. Pożyczkę odbierzesz na poczcie albo jako przelew na konto.

Jakie bazy sprawdza TAKTO Finanse?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza TAKTO Finanse weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy TAKTO Finanse zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Całkowita kwota pożyczki: 3500 zł; Czas obowiązywania umowy: 42 miesięcy; Miesięczna rata: 170 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3653 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7153 zł (Opłata prowizyjna: 875 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 700 zł, Kwota odsetek: 2078 zł); Stopa oprocentowania: 20.5% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 57.97%

Dodatkowe informacje o taktofinanse.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na TAKTO Finanse, logowanie TAKTO Finanse oraz strona www poniżej.

TAKTO Finanse warunki

Jakie są warunki otrzymania pożyczki od TAKTO:

TAKTO akceptuje różne źródła dochodów, w tym umowę o pracę, emeryturę / rentę, umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz działalność gospodarczą.

 

TAKTO Finanse dokumenty

Podstawowe dokumenty to:

Ostateczną listę dokumentów zawsze ustalisz z doradcą TAKTO Finanse w trakcie rozmowy telefonicznej oraz na stronie TAKTO.

 

TAKTO Finanse pożyczka

Kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę TAKTO, na której:

Podczas rozmowy telefonicznej

Wybierz sposób potwierdzenia danych

Dział akceptacji kredytów

Pieniądze otrzymasz

 

Kalkulator TAKTO Finanse

Kalkulator pożyczki TAKTO Finanse znajdziesz na stronie TAKTO Finanse, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora TAKTO Finanse.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator TAKTO Finanse może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki TAKTO Finanse. Odwiedzając stronę TAKTO Finanse sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od TAKTO Finanse, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora TAKTO Finanse ✔️

 

TAKTO - procedura uproszczona

Jeśli jesteś zatrudniony(-a) na umowę o procę albo pobierasz emeryturę lub rentę, to możesz skorzystać z uproszczonej procedury dokumentowania dochodów.

Uproszczona procedura dokumentowania dochodów dostępna jest wyłącznie dla osób uzyskujących dochód m.in. z umowy o pracę, renty lub emerytury, ale ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny klienta, w tym jego zdolności i wiarygodności kredytowej.

Przypominamy, że TAKTO akceptuje również klientów prowadzących działalność gospodarczą.

 

Weryfikacja TAKTO Finanse

W celu autoryzacji wpłacasz przelewem 1 grosz na konto TAKTO - znajdziesz je na stronie firmy.

W tytule przelewu wpisujesz kod autoryzacji, który otrzymasz mailem na adres podany we wniosku pożyczkowym:

TAKTO akceptuje różne źródła dochodu, także deklarowane.

 

Korzyści z pożyczki TAKTO

Wakacje pożyczkowe - darmowe wakacje pożyczkowe raz w roku

Samoobsługowa - pożyczka z obsługą klienta w Panelu Klienta

Niska rata - elastyczny okres spłat od 6 do 40 miesięcy

 

Spłata pożyczki TAKTO

Raty pożyczki powinny być spłacane zgodnie z harmonogramem tak, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Nie ma możliwości zawieszenia spłaty rat.

Pamiętaj też, że opóźnienie w spłacie to wzrost odsetek i mogą też pojawić się dodatkowe opłaty za czynności monitoringowe, które powiększą kwotę zadłużenia. W takiej sytuacji najlepiej zadzwonić do TAKTO Finanse i uzgodnić termin wpłaty akceptowany przez obie strony. Dla wszystkich umów zawartych po 01.01.2016 TAKTO Finanse nie nalicza kosztów za czynności monitorujące.

 

Wcześniejsza spłata - niższe koszty

Każda większa wpłata niż ta wynikająca z harmonogramu będzie zaksięgowana na poczet kolejnej raty. A jeśli posiadasz środki na całkowitą spłatę pożyczki, koniecznie zadzwoń do TAKTO, doradca wyliczy kwotę do spłaty całkowitej pomniejszoną o koszty, które dotyczą czasu, o jaki będzie skrócona pożyczka.

O kolejną pożyczkę możesz starać się po terminowej spłacie pierwszych 6 rat. W TAKTO Finanse możesz jednocześnie spłacać nie więcej niż 2 pożyczki.

 

Dlaczego TAKTO - skrót?

Nawet 10 000 zł - jedna z najwyższych kwot pożyczek dostępnych na rynku.

Na 40 miesięcy - długi okres spłaty, jeden z najdłuższych na rynku pożyczek.

Różne dochody - TAKTO akceptuje różne źródła dochodów, także deklarowane oraz działalność gospodarczą.

Bez wychodzenia z domu - umowa zawierana przez telefon lub kuriera bez wychodzenia z domu.

Szybka decyzja - decyzja kredytowa nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku.

Pieniądze w 15 minut - pieniądze od TAKTO nawet w 15 minut od decyzji - usługa Blue Media i przelew BlueCash.

Brak ukrytych opłat - TAKTO nie zawiera żadnych ukrytych opłat, gwiazdek lub innych niespodzianek.

2 pożyczki na raz - TAKTO to możliwość posiadania nawet dwóch pożyczek jednocześnie.

 


O TAKTO Finanse na
 • ☎️TAKTO Finanse kontakt
 • TAKTO Finanse opinie
 • 🔒TAKTO Finanse logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "TAKTO Finanse Pożyczka"
  Profil klientaIdź na Konto klienta TAKTO Finanse - zaloguj się na taktofinanse.pl aby sprawdzić warunki pożyczki TAKTO Finanse, profil klienta TAKTO Finanse do kolejnej pożyczki
  Dane rejestrowe TAKTO Finanse✔️NIP 8951852770
  ✔️REGON 020114060
  ✔️KRS: 0000595762
  TAKTO Finanse adres / siedzibaul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław
  TAKTO Finanse kontakt / Infolinia801 006 206, 22 456 3000
  Godziny pracy TAKTO Finansepn - pt 8:00 - 17:00
  WniosekWniosek TAKTO Finanse możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek przejdź na stronę TAKTO Finanse i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Składając wniosek taktofinanse.pl zawsze sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę TAKTO Finanse.
  RRSO57.97% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🔥Bez bazbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Godziny pracy TAKTO Finansepn - pt 8:00 - 17:00
  Pożyczka bez grosza?Tak, TAKTO Finanse to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  OdbiórPieniądze od TAKTO Finanse przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o taktofinanse.pl na stronie TAKTO Finanse.
  Więcej niż 1 pożyczkatak, po spłacie min. 6 rat, z tym że w TAKTO Finanse możesz jednocześnie spłacać nie więcej niż 2 pożyczki
  Pierwsza gratisNie
  Ile od TAKTO Finanseod 1000 do 12 000 na okres od 6 do 40 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki TAKTO Finanse lub pożyczki poza promocją
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty TAKTO Finanse zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

   

  RRSO 57.97%

  Od 22 do 75 lat
  Ile od TAKTO Finanse

  1000 - 12 000 zł

  Na ile od TAKTO Finanse

  6 - 40 miesięcy

  TAKTO Finanse warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej na Oferty Pożyczek: takto finanse pożyczka gotówkowa, elastyczny okres spłat, pożyczka online, pożyczka na dowód bez zaświadczeń

  ocena 4/5 na podstawie 3 głosów | kwota od 1000 do 12000 PLN
  TAKTO Finanse warunki i opinie klientów o pożyczce ratalnej 💰Chwilówka TAKTO Finanse ⚡pożyczka od 1000 do 12 000 PLN ⏰na 6 - 40 mies., 👫🏻wiek od 22 do 75 lat. Sprawdź ⭐opinie o chwilówce TAKTO Finanse na raty
  Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii: