Finbo opinie klientów

Opinie o Finbo opis znajdziesz poniżej, ale może zainteresują Cię też:

RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Kuki

200 - 15 000 zł

Spłata w

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
 • 👍Promocja Kuki, pierwsza pożyczka gratis
 • RRSO od 0%

  Od 19 do 78 lat
  Ile od Vivus

  100 - 7500 zł

  ✅ bez KRD
  Spłata w

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: pierwszą pożyczkę Vivus możesz przedłużyć dwa razy o 30 dni
 • 👍Promocja Vivus, pierwsza pożyczka gratis
 • - dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o Finbo lub do szczegółowego opisu:

  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od Finbo

  500 - 15 000 zł

  ✅ bez KRD, bez ERIF
  Spłata w

  30 dni

  Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
 • 👍Promocja Finbo, pierwsza pożyczka za darmo
 • Opinie FinboFinbo opinie - wyraź opinię o Finbo, dyskutuj na forum Finbo, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Finbo opinie to nie tylko Twoje zdanie o Finbo, ale również innych Czytelników. Opinie o Finbo to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Finbo dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Finbo jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  Pierwsza Finboza darmo, od 3 000 do 5 000 zł na 30 dni
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 30 dni
  RRSO (w promocji)0.00%
  RRSO przykład reprezentatywny513.89%
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Finbo otrzymasz:Szczegółowe informacje na stronie Finbo.
  Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 75 lat
  👉Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

  Dlaczego opinie?

  Finbo Opinie to prezentacja Finbo wraz z opiniami i komentarzami klientów Finbo oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Finbo, to wyraź swoją opinię o Finbo, dodaj komentarz o Finbo.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Finbo czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny. Podobnie z Finbo - Twoja ocena Finbo i opinia pomaga innym w wyborze pożyczki od Finbo.

  Warto wiedzieć, że firmy oferujące pożyczki pozabankowe zazwyczaj prezentują tylko najlepsze strony pożyczki. Czy to samo ma miejsce u Finbo? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Finbo jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Finbo? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Finbo, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja Finbo (komputer / laptop - wersja pełna "Rejestracja Finbo") / Rejestracja Finbo (tablet / smartfon - wersja uproszczona "Rejestracja Finbo")

  Wniosek Finbo

  Wniosek o pożyczkę Finbo złożysz na stronie pożyczkodawcy. Zależnie od tego czy jesteś już klientem Finbo czy też wnioskujesz o pożyczkę po raz pierwszy musisz się zalogować do Finbo albo zarejestrować się w Finbo.

  Logując się do Finbo przypominamy, że Twój login Finbo to adres email, a hasło zawiera:

  Jeśli nie chcesz się pomylić przy wprowadzaniu hasła logowania Finbo naciśnij ikonkę przypominającą 👁 - wprowadzana hasło Finbo będzie widoczne.

  A jeśli jesteś nowym klientem Finbo to w procesie rejestracji o pożyczkę Finbo podaj dane osobowe: imię i nazwisko, pesel oraz numer dowodu osobistego i adres email. Konieczna będzie także weyrifkacja Twojego numer komórkowego, wprowadź numer telefonu w stosowne pole i naciśnij Otrzymaj kod SMS, który wprowadź w kolejne pole.

   

  Opinie Finbo

  Zajrzyj na stronę oferty-pozyczek.pl do artykułu "Finbo opinie klientów" - znajdziesz na niej więcej informacji Opinie Finbo. Na stronie Finbo opinie klientów będziesz mieć także możliwość sprawdzenia warunków oferty czy przeczytania opinii klientów Finbo, zapoznanie się z logowaniem Finbo i najczęściej spotykanymi z tym problemami, sprawdzenia danych kontaktowych i najczęściej zadawanych pytań, czy złożenia wniosku Finbo - zapraszamy.

  Najważniejsze strony o Finbo
 • 🔑Finbo login
 • Finbo kontakt
 • 💸Finbo pożyczka
 • 🔒Finbo logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o Finbo".
  Dane rejestrowe Finbo✅NIP 7010642695
  ✅REGON 366100525
  ✅KRS: 0000653383
  Finbo adres / siedzibaFincapital Sp. z o.o. ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
  Finbo kontakt / infolinia22 266 81 70
  WniosekWniosek o Finbo możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Finbo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie - zawsze sprawdź aktualne warunki i umowę Finbo.
  RRSO (w promocji)0.00%
  RRSO przykład reprezentatywny513.89%
  Opinie FinboFinbo opinie - wyraź opinię o Finbo, dyskutuj na forum Finbo, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Finbo opinie to nie tylko Twoje zdanie o Finbo, ale również innych Czytelników. Opinie o Finbo to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Finbo dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Finbo jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  Wiek pożyczkobiorcyod 20 do 75 lat
  Sprawdza bazy:BIK, BIG, KBIG
  👉Bez bazbez KRD, bez ERIF, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Odbiór pożyczkiPieniądze od Finbo otrzymasz:
  • na konto bankowe
  Szczegółowe informacje na stronie Finbo.
  Przedłużenie spłatymożliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
  Pierwsza Finboza darmo, od 3 000 do 5 000 zł na 30 dni
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 30 dni
  Kalkulator FinboKalkulator Finbo znajdziesz na stronie Finbo - przejdź, aby użyć suwaków i sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Finbo - dodatkowy opis kalkulatora Finbo również na naszej stronie.
  Przedłużenie spłatymożliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Finbo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

   

  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od Finbo

  500 - 15 000 zł

  ✅ bez KRD, bez ERIF
  Spłata w

  30 dni

  Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
 • 👍Promocja Finbo, pierwsza pożyczka za darmo
 • Może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Finbo:

  RRSO od 9.81%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Hapi Pożyczki

  2000 - 10 000 zł

  Spłata w

  6 - 24 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

  RRSO 15.40%

  Od 23 do 70 lat
  Ile od Smartney

  3000 - 60 000 zł

  ✅ bez ERIF
  Spłata w

  6 - 60 miesięcy

 • 👍👍Promocja Smartney, pierwsza i każda kolejna pożyczka bez opłat - przed złożeniem wniosku sprawdź zasady promocji!

 • 😀Finbo Opinie, recenzja Finbo i opinie klientów ⭐Finbo Opinie, ✅recenzja Finbo i opinie klientów, Finbo forum wymiany informacji i recenzja, ⚡pożyczka od 500 do 15 000 PLN Finbo⏰na 30 dni 🔒Finbo oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe (też promocja Finbo). Otrzymanie pożyczki od Finbo możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej w przypadku gdy posiadasz konto jest w jednym z banków, z którym współpracuje Finbo. Finbo to też możliwość przedłużenia spłaty okresu pożyczki, dodatkowo wygodna, szybka i łatwa rejestracja dostępna przez całą dobę! A w okresie promocji Finbo pierwsza pożyczka bez opłat - sprawdź zasady promocji Finbo!