Smartney kod rabatowy zwrot

Otrzymaj zwrot na konto do 550 zł od Smartney z kodem rabatowym zwrot - pożyczka konsolidacyjna Smartney dla nowych klientów, oferta dostępna tylko do 11 lutego 2024 r.

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Smartney kod rabatowy zwrot

Nagroda w promocji

Promocja polega na przekazaniu nagrody, której wysokość uzależniona jest od całkowitej kwoty pożyczki i wynosi:

  • a) od 11.000 do 29.999 zł: nagroda w wysokości 150 zł brutto
  • b) od 30.000 do 49.999 zł: nagroda w wysokości 350 zł brutto
  • c) od 50.000 zł: nagroda w wysokości 550 zł brutto

💸Nagroda zostanie wypłacona na rachunek bankowy, na który została wypłacona kwota pożyczki. Wypłata będzie miała miejsce w terminie 14 dni od terminu płatności pierwszej raty pożyczki, przelew nagrody na rachunek bankowy stanowi potwierdzenie wypłaty nagrody.

Promocyjny zwrot

Promocyjny zwrot - oferta wystartowała 29.01.2024 r. i ma być dostępna do 11.02.2024 r., promocyjny zwrot dotyczy klientów Smartney, którzy w okresie obowiązywania promocji (czyli do 11 lutego) spełnią łącznie poniższe warunki:

  • jest to in pierwsza umowa pożyczki - tj. nie zawierali wcześniej umów ze Smartney
  • złożą wniosek na stronie oferty na kwotę min. 11 000 zł (całkowita kwota kredytu), przy czym pożyczka częściowo zostanie przeznaczona na spłatę zobowiązań u innych pożyczkodawców (pożyczka konsolidacyjna)
  • w polu kod rabatowy wpiszą słowo zwrot

Ważne informacje:

  • wniosek należy złożyć na stronie Smartney albo telefonicznie ale wyłącznie przy udziale wewnętrznego Call Center Smartney - wniosek o zawarcie tej umowy pożyczki nie może być zawarty przy udziale zewnętrznego pośrednika kredytowego
  • pierwsza rata w terminie - należy terminowo spłacić pierwszą ratę pożyczki (my rekomendujemy spłatę wszystkich rat w terminie), przy czym Smartney dopuszcza opóźnienie nie więcej niż 2 dni w stosunku do daty wymagalności raty

Wspomniana powyżej całkowita kwota pożyczki – suma wszystkich środków pieniężnych, nieobejmująca kredytowanych kosztów pożyczki (prowizji), które Smartney udostępnia na podstawie umowy pożyczki. Pożyczka konsolidacyjna - w regulaminie mowa jest również o tym, że pożyczka zostanie częściowa przeznaczona na spłatę zobowiązań u innych pożyczkodawców, warto jednak wiedzieć, że regulamin nie stanowi jaka ma to być część.

Dodatkowe informacje w regulaminie na smartney.pl/wp-content/uploads/2024/01/Regulamin_Promocji_Promocyjny_Zwrot.pdf oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 24.49%

Kod rabatowy 5%
Od 21 do 70 lat
Ile pożyczę od Smartney?

1 000 - 150 000 zł

✔️ bez ERIF
Na ile pożyczę od Smartney?

6 - 120 miesięcy

Dodaj opinię

Smartney kod rabatowy zwrot opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Smartney kod rabatowy zwrot forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kod rabatowy Szybka Gotówka - Pięć dni bez oprocentowania dla nowych klientów
    »» Następny »» 60% rabatu na prowizję z kodem rabatowym Smartney Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Smartney kod rabatowy zwrot"