Provident - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych

Provident ostrzega o próbach wyłudzenia danych osobowych. Komunikat o próbach wyłudzenia danych osobowych (wyłudzenia na Provident) można znaleźć na stronie firmy, jego treść prezentujemy poniżej.

Provident - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych

Provident ostrzega

(komunikat ze strony Provident, cytujemy dosłownie)

Dzień dobry, dostajemy zgłoszenia od Klientów, którzy informują nas o próbie wyłudzenia ich danych osobowych. Połączenia wykonywane są z różnych numerów telefonów. Osoba dzwoniąca przedstawia się jako pracownik Provident Polska i informuje o niepoprawnie złożonym wniosku o pożyczkę. Podczas takiej rozmowy prosimy o szczególną uwagę i o niepodawanie danych dotyczących numerów kont, nazwy banku, haseł oraz numerów dowodu osobistego. W przypadku braku pewności, że rozmawiasz z naszym pracownikiem zakończ rozmowę. Taką sytuację koniecznie zgłoś na policję i do swojego banku. Provident Polska.

Chcesz mieć pewność, że na pewno przejdziesz na stronę Provident na przykład do logowania Provident? Skorzystaj z odnośnika poniżej:

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile pożyczę od Provident?

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Na ile pożyczę od Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Dodaj opinię

Provident - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Provident - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« 🎄Świąteczny Bon z Pożyczką - promocja Smartney
    »» Następny »» Feniko - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Provident - uwaga na próby wyłudzenia danych osobowych"