Multikarta 2000 zł od Pożyczka Plus (konkurs)

Święta na Wypasie z koszem pełnym Plusów w Pożyczka Plus, do wygrania MULTIKARTA 2000 zł - konkurs dla nowych i powracających klientów Pożyczka Plus, pierwsza pożyczka aż do 3000 zł za DARMO! Pożyczka Plus to pożyczka bez BIK.

Pożyczka Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Multikarta 2000 zł od Pożyczka Plus (konkurs)

3 proste kroki do wygranej (skrót)

Weź pożyczkę w Pożyczka Plus w okresie od 20.03.2023 do 11.04.2023

przypominamy też, że pierwsza pożyczka od Pożyczka Plus to oferta z RRSO 0 procent (pierwsza pożyczka aż do 3000 zł za DARMO!) oraz ocena Twojej zdolności kredytowej przy procesie weryfikacji w portalu Pożyczka Plus nie uwzględnia analizy wpisów zamieszczonych w Biurze Informacji Kredytowej (pożyczka bez BIK).

Wypełnij formularz i odpowiedz na zawarte w nim pytanie konkursowe (napisz co najbardziej lubisz w świętach wielkanocnych), wypełniając formularz podaj:

  • adres e-mail
  • imię i nazwisko
  • numer telefonu przypisany do pożyczki
  • i wspomniane pytanie konukrsowe: napisz co najbardziej lubisz w świętach wielkanocnych

Komisja Konkursowa wybierze autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi i poinformuje go o wygranej do dnia 22.05.2023 r.

Szczegółowy regulamin konkursu na app3.salesmanago.pl/ms/sf10vmqxqbi5k671/default/Pozyczka_Plus_21_LP_regulamin.htm, poniżej wybrane fragmenty z regulaminu.

Święta na Wypasie - informacje

Nagrodą w konkursie jest Multikarta pochodząca ze strony www.prezentidealny.pl o wartości 2000 zł (zgodnie ze screen Multikarta do Ikea, BP, Biedronki, Allegro).

Konkurs Pożyczka Plus Święta na Wypasie rozpoczyna się 20.03.2023 i trwa do 11.04.2023 do godz. 23:59, a uczestnikiem może być osoba fizyczna, która jest konsumentem (pożyczka nie może zostać zaciągnięta na działalność gosp. lub zawodową) i:

oraz

oraz

  • wykona zadanie konkursowe, polegające na pozostawieniu na stronie konkursowej odpowiedzi na polecenie: napisz co najbardziej lubisz w świętach wielkanocnych (w okresie trwania konkursu), www.konkurspozyczka.pl, odnośnik do strony konkursu można znaleźć również na Pożyczka Plus

Święta na wypasie - zasady

Uczestnik konkursu może zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź na pytanie, stanowiące wykonanie zadania konkursowego. Uczestnik, który zamieści dwie lub więcej odpowiedzi, zawierających odpowiedź na pytanie konkursowe, nie będzie uwzględniany w finalnym wyborze zwycięzcy.

A zgodnie z regulaminem konkursu uczestnikiem konkursu może być:

  • uczestnikiem konkursu może być klient korzystający z rabatu na kolejną pożyczkę zgodnie z Regulaminem Kody Rabatowe.
  • uczestnikiem konkursu może być klient korzystający darmowej pierwszej pożyczki zgodnie z Regulaminem Pożyczka za 0 zł.

Komisja konkursowa z całej puli odpowiedzi konkursowych przesłanych w terminie od 20.03.2023 do 11.03.2023 do godziny 23:59 dokona wyboru najbardziej twórczych odpowiedzi do dnia 15.05.2023 ogłoszenie zwycięzcy konkursu przez komisję konkursową nastąpi do dnia 22.05.2023., zaś przekazanie nagrody nastąpi nie później niż w terminie 14 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy (nie później niżeli do data 5.06.2023). Więcej o nagrodach na www.prezentidealny.pl

Uwaga:

Organizator podejmie trzy próby skontaktowania się ze Zwycięzcą. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze Zwycięzcą Konkursu w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia rozstrzygnięcia Konkursu, jak również w przypadku rezygnacji przez Uczestnika z Nagrody, osoba ta traci prawo do nagrody.

Biorąc więc udział w konkursie warto odbierać telefony kontaktowe od Pożyczka Plus. Dodatkowe inf. w regulaminie, do którego odnośnik znajdziesz powyżej oraz na stronie oferty, na którą odsyłamy:

Pożyczka Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Opinie o

Sama pożyczka w Pożyczka Plus jest ok. Może bym skorzystał ponownie i wziął udział w konkursie. Ale strona www.prezentidealny.pl z nagrodami nie jest dostępna, pokazuje się tylko www1.bc.local. Sprawdziłem na komputerze i na telefonie jest to samo. Nagrody w jakiejś firmie krzak? Może to nie ta strona? [2023-03-28]


Rzeczywiście nie jest dostępna (może jakieś problemy techniczne?), choć dokładnie taka, czyli www.prezentidealny.pl, wpisana jest w regulaminie konkursu (link powyżej). Opisując konkurs musimy bazować na regulaminie. [2023-03-28]

Dodaj opinię

Multikarta 2000 zł od Pożyczka Plus (konkurs) opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Multikarta 2000 zł od Pożyczka Plus (konkurs) forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Pożyczaj odpowiedzialnie - jak pożyczać bezpiecznie i odpowiedzialnie
    »» Następny »» Konkurs ProviGotowanie wygraj Thermomix TM6 albo 1000 zł w konkursie Provident

Artykuł na Oferty Pożyczek: konkurs Pożyczka Plus, multikarta 2000 zł, święta na wypasie

Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Multikarta 2000 zł od Pożyczka Plus (konkurs)"