Wygraj kartę paliwową o wartości 1500 zł w konkursie Pożyczka Plus

Karta paliwowa o wartości 1500 zł - weź pożyczkę pierwszą lub kolejną pożyczkę w Pożyczka Plus, wypełnij formularz i odpowiedz na pytanie w konkursie Zimowa podróż: Gdzie najczęściej spędzasz ferie zimowe? Dlaczego? i wygraj KARTĘ PALIWOWĄ o wartości 1500 zł!

Pożyczka Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wygraj kartę paliwową o wartości 1500 zł w konkursie Pożyczka Plus

Zimowe podróże - informacje

Zimowe podróże - konkurs Pożyczka Plus trwa trwa do 28.02.2023 do godz. 23:59 (rozpoczął się 6.02.2023), a uczestnikiem może być osoba fizyczna, która jest konsumentem (pożyczka nie może zostać zaciągnięta na działalność gosp. lub zawodową) i:

  • nie posiada niespłaconych zobowiązań wobec Pożyczka Plus oraz ujawnionych w BIG
  • założy albo posiada aktywny Profil Klienta Pożyczka Plus i jest zdolna do spłaty pożyczki

oraz

  • zawarła pierwszą lub kolejną umowę pożyczki z Pożyczka Plus - w przypadku pierwszej umowy pożyczki po złożeniu wniosku pozytywnie przeszła weryfikację za pomocą Kontomatik (sprawdź też co to jest przelew pożyczki na czyjeś konto),

oraz

  • wykona zadanie konkursowe, polegające na pozostawieniu na stronie konkursowej www.konkurspozyczka.pl odpowiedzi na polecenie: Gdzie najchętniej spędzasz ferie zimowe? Dlaczego? (w okresie trwania konkursu)

Zimowe podróże - zasady

Uczestnik konkursu może zamieścić wyłącznie jedną odpowiedź na pytanie, stanowiące wykonanie zadania konkursowego. Uczestnik, który zamieści dwie lub więcej odpowiedzi, zawierających odpowiedź na pytanie konkursowe, nie będzie uwzględniany w finalnym wyborze zwycięzcy - warto mieć to na uwadze. Może zainteresować Cię też logowanie Pożyczka Plus.

A zgodnie z regulaminem konkursu uczestnikiem konkursu może być:

  • uczestnikiem konkursu może być klient korzystający z rabatu na kolejną pożyczkę zgodnie z Regulaminem Kody Rabatowe.
  • uczestnikiem konkursu może być klient korzystający darmowej pierwszej pożyczki zgodnie z Regulaminem Pożyczka za 0 zł.

Komisja konkursowa z całej puli odpowiedzi konkursowych przesłanych w terminie od 06.02.2023 do 28.02.2023 do godziny 23:59 dokona wyboru najbardziej twórczych odpowiedzi do dnia 31.03.2023 ogłoszenie zwycięzcy konkursu przez komisję konkursową nastąpi do dnia 7.04.2023., zaś przekazanie nagrody nastąpi nie później niż w terminie 14 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy (nie później niżeli do data 21.04.2023).

Uwaga:

Organizator podejmie trzy próby skontaktowania się ze Zwycięzcą. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze Zwycięzcą Konkursu w terminie 7 (siedmiu) dni od dnia rozstrzygnięcia Konkursu, jak również w przypadku rezygnacji przez Uczestnika z Nagrody, osoba ta traci prawo do nagrody.

Biorąc udział w konkursie warto odbierać telefony kontaktowe od Pożyczka Plus gdyż może to być kontakt od Pożyczka Plus w sprawie konkursu. Dodatkowe inf. w regulaminie na stronie

  • https://app3.salesmanago.pl/ms/sf10vmqxqbi5k671/default/Pozyczka_Plus_20_LP_regulamin.htm

oraz na stronach Pożyczka Plus, na które odsyłamy.

Pożyczka Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Na ile pożyczę od Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Dodaj opinię

Wygraj kartę paliwową o wartości 1500 zł w konkursie Pożyczka Plus opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Wygraj kartę paliwową o wartości 1500 zł w konkursie Pożyczka Plus forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Konkurs Pożyczka Plus - Wygraj kartę paliwową na 1500 zł
    »» Następny »» Pożyczaj odpowiedzialnie - jak pożyczać bezpiecznie i odpowiedzialnie Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Wygraj kartę paliwową o wartości 1500 zł w konkursie Pożyczka Plus"