Gotówka z banku - bankowa pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa z banku? Dlaczego nie! Jeśli masz dobre bazy BIK, to zamiast chwilówki można sięgnąć również po pożyczkę gotówkową z banku.

Bankowa pożyczka gotówkowa, a właściwie kredyt gotówkowy, to (zazwyczaj) krótkoterminowe zobowiązanie finansowe dowolnego przeznaczenia (kredyt na dowolny cel konsumpcyjny). Osoba wybierająca pożyczkę gotówkową musi być osobą pełnoletnią o pełnej zdolności do czynności prawnych. W uzasadnionych przypadkach albo dla wybranych pożyczek gotówkowych bank może podwyższyć minimalny wymagany wiek kredytobiorcy, może również określić górne ograniczenie wiekowe.

Kiedy najłatwiej o pożyczkę gotówkową? Zdecydowanie w najlepszej sytuacji są tutaj klienci banków, w których posiadają konto osobiste - jeśli na takie konto przelewane jest regularnie wynagrodzenie, to do wnioskowania o pożyczkę gotówkową mogą nie być wymagane żadne dokumenty. Warto wiedzieć, że banki często pozwalają na weryfikację zdolności kredytowej na podstawie wyciągów z konta bankowego albo oświadczenia o dochodach, choć oczywiście należy mieć również świadomość tego, że w uzasadnionych przypadkach bank może poprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.

Oczywiście możesz wnioskować o pożyczkę gotówkową w dowolnym banku udzielającym kredytów nie będąc klientem tego banku. Jeśli jednak chcesz, aby formalności zostały ograniczone do minimum, a Twój wniosek został szybko zweryfikowany, to warto rozpocząć od złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową w banku, w którym posiadasz konto osobiste.

Wybrałeś najtańszą pożyczkę gotówkową, złożyłeś wniosek i czekasz na decyzję? Decyzja kredytowa może zostać podjęta przez bank nawet w ciągu kilku minut od złożenia poprawnego wniosku (oraz dostarczenia dokumentów jeśli takie są wymagane), gdyż wnioskując o pożyczkę gotówkową formalności zazwyczaj ograniczone są do niezbędnego minimum - wniosek może zostać rozpatrzony nawet w ciągu kilku czy kilkunastu minut od jego złożenia.

Warto wiedzieć, że w najlepszej sytuacji są klienci banków, w których mają konto. Dlaczego? Otóż w takim przypadku nie będzie już konieczna weryfikacja tożsamości kredytobiorcy, a także przesyłania wyciągów z konta - informacje takie bank będzie już posiadał. Czas podjęcia decyzji kredytowej zależy również od wysokości kwoty pożyczki gotówkowej - dla wyższych kwot bank może wymagać dodatkowych dokumentów czy ubezpieczenia, co może wydłużyć czas otrzymania decyzji kredytowej.

Dodaj opinię

Gotówka z banku - bankowa pożyczka gotówkowa opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Gotówka z banku - bankowa pożyczka gotówkowa forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« kod rabatowy Smartney 9% wrzesień 2021
    »» Następny »» Pożyczki Alior, Cashtero i For Four Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "Gotówka z banku - bankowa pożyczka gotówkowa"