SMEO

Faktoring SMEO to szybkie finansowanie dla firm, nie czekaj do terminu płatności i wymień faktury na gotówkę! Skorzystaj ze SMEO faktoringu online i zyskaj w jeden dzień gotówkę na finansowanie i rozwój Twojej działalności. Złóż darmowy wniosek i zobacz jak to działa w praktyce!

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile od SMEO

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

Wymagania SMEO

Sprawdź 💡wymagania SMEO, zobacz jakie są minimalne wymagania SMEO, poznaj warunki i wymogi stawiane przez SMEO, sprawdź czy możesz złożyć wniosek. Napisz w komentarzu jeśli wymagania SMEO zmieniły się.

Wymagania SMEO

✔️Potwierdzenie tożsamości (nowy klient): usługa Kontomatik, inny sposób - daj znać w komentarzu.

✍Do ️rejestracji SMEO przygotuj dowód osobisty, rejestracja SMEO możliwa jest ⏰przez 24h/7 i bez wychodzenia z domu.

✍Do złożenia wniosku SMEO niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, wniosek SMEO złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca.

Inne Wymagania SMEO? - poinformuj nas o zmianie wymagań stawianych przez SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z SMEO, dziękujemy 🙂.

Wymagania SMEO

Ile od SMEO

Ile mogę pożyczyć od SMEO? Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki SMEO? Sprawdź ile pożyczysz:

 • 💰minimalna kwota pożyczki SMEO to 400 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki SMEO to 500 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach SMEO oferuje pieniądze na okres 7 - 90 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki SMEO zależy od Twojej zdolności kredytowej.

SMEO inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki SMEO, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota SMEO jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od SMEO

Na ile pożyczę od SMEO? Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki SMEO? Sprawdź na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od SMEO:

 • ⏰pożyczka SMEO to oferta na okres 7 - 90 dni

Oczywiście pożyczkę SMEO możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

SMEO inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki SMEO, dziękujemy 🙂.

Od ilu lat SMEO

Od ilu lat pożyczka SMEO? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę SMEO?

SMEO udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 18 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, SMEO może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od SMEO uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO

SMEO inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki SMEO, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat SMEO

Do ilu lat pożyczka SMEO? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę SMEO? A może to pożyczka bez limitu wieku?

SMEO udziela pożyczek i ✔️brak górnego limitu wieku dla pożyczki SMEO, to pożyczka dla osób starszych (pożyczka dla Seniorów), w tym emerytów i rencistów, bez ograniczenia wiekowego.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, SMEO może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od SMEO uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO

SMEO inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki SMEO, dziękujemy 🙂.

Bazy SMEO

Jakie bazy sprawdza SMEO? Czy SMEO weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ✔️SMEO nie sprawdza BIK => SMEO bez BIK
 • ✔️SMEO nie sprawdza BIG => SMEO bez BIG
 • ✔️SMEO nie sprawdza KBIG => SMEO bez KBIG
 • ✔️SMEO nie sprawdza KRD => SMEO bez KRD
 • ✔️SMEO nie sprawdza ERIF => SMEO bez ERIF
 • ✔️SMEO nie sprawdza ZBP => SMEO bez ZBP
 • ✔️SMEO nie sprawdza CRIF => SMEO bez CRIF
 • ✔️SMEO nie sprawdza PWIP => SMEO bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Czy SMEO sprawdza inne bazy? Albo SMEO nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza SMEO a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile od SMEO

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

Rejestracja SMEO

Przejdź na stronę SMEO, na której złóż darmowy wniosek o darmowe konto, przejdź szybką weryfikację i wypłać pieniądze z faktury nawet w 15 minut.

Z faktoringu SMEO skorzystasz w 4 prostych krokach.

Nowe konto

Aby zacząć korzystać z faktoringu, wystarczy na stronie internetowej SMEO wypełnić formularz wniosku, podając w nim swoje dane i dane swojej firmy, oraz weryfikując swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do banku.

W formularzu rejestracyjnym SMEO podaj:

 • adres email oraz
 • zaproponuj hasło

I utwórz darmowe konto - otrzymasz bezpłatny limit faktoringowy.

W kolejnych krokach prześlij zdjęcie lub skan faktury, a gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut od przesłania faktury.

Szczegółowe informacje na stronie SMEO, na którą odsyłamy.

Wniosek SMEO

Przejdź na stronę SMEO, na której utwórz darmowe konto SMEO - kliknij przycisk Złóż darmowy wniosek, a następnie Utwórz darmowe konto.

W kolejnych krokach otrzymasz bezpłatny limit faktoringowy SMEO - prześlij zdjęcie lub skan faktury, gotówkę możesz otrzymać nawet w 15 minut od przesłania faktury do SMEO - firma finansuje faktury zarówno w PLN jak i w EUR.

Do skorzystania z faktoringu SMEO, wystarczy na stronie internetowej SMEO wypełnić formularz wniosku, podając w nim swoje dane i dane swojej firmy, oraz weryfikując swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do banku.

Jesteś już klientem SMEO? Zaloguj się do SMEO aby wprowadzić fakturę i nie czekać do terminu płatności, dla przypomnienia login SMEO to Twój adres email podany w procesie rejestacji.

Kalkulator SMEO

SMEO nie udostępnia kalkulatora pożyczkowego, naciśnij baner aby przejść na stronę SMEO i sprawdzić aktualną ofertę pożyczki SMEO.

W ogólnym przypadku korzystając z kalkulatora pożyczkowego możesz wyliczyć ratę pożyczki albo obliczyć koszt pożyczki i dobrać je do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Przypominamy, że SMEO nie udostępnia kalkulatora pożyczek.

Jak skorzystać z kalkulatora pożyczek? Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki. Odwiedzając stronę pożyczkodawcy koniecznie sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę, to sprawdź również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Oblicz pożyczkę

SMEO nie udostępnia kalkulatora, niemniej jednak (w ogólnym przypadku) korzystając z kalkulatora (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną ratę pożyczki oraz jej koszt. Musisz jednak wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki. Pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy pożyczki SMEO przeczytać ją.

SMEO udostępnia już kalkulator pożyczki? - poinformuj nas o tym albo innych istotnych informacjach związanych z kalkulatorem SMEO, dziękujemy 🙂.

Infolinia SMEO

Infolinia SMEO, dane kontaktowe, sprawdź w jakich godzinach dzwonić na infolinię SMEO z pytaniami o pożyczkę SMEO:

 • ☎️SMEO infolinia 22 113 42 00
 • ⏲️SMEO infolinia godziny pracy 8:00 – 18:00

Warto wiedzieć, że na infolinii SMEO uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce SMEO, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez SMEO oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Godziny pracy infolinii SMEO mogą się zmieniać, aktualne na stronie SMEO.

Zmiana infolinii SMEO? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię SMEO albo o zmianie godzin pracy infolinii SMEO, dziękujemy 🙂.

Godziny SMEO

W jakich godzinach pracuje SMEO? Sprawdź godziny pracy SMEO i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta SMEO / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię SMEO?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę SMEO możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura SMEO i konsultantów SMEO to:

⏲️Godziny pracy SMEO poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
⏲️Godziny pracy SMEO sobota: nieczynne
⏲️Godziny pracy SMEO niedziela: nieczynne
☎️SMEO: 22 113 42 00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Uwaga! Godziny pracy SMEO mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie SMEO. Inne godziny pracy SMEO? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracySMEO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy SMEO, dziękujemy 🙂.

Kontakt SMEO

Obsługa klienta SMEO, 📞SMEO Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do SMEO, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe SMEO / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Jaki kontakt SMEO, jaki adres i telefon oraz godziny pracy SMEO, przed kontaktem z SMEO przygotuj dowód osobisty:

☎️SMEO telefon: 22 113 42 00
⏲️SMEO godziny: 8:00 – 18:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Kontakt SMEO to przede wszystkim Infolinia SMEO, na której uzyskasz informacje o obsługiwanej fakturze w ramach faktoringu SMEO - jeśli nie możesz się zalogować do SMEO bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić faktoring SMEO.

Dane kontaktowe i godziny pracy SMEO mogą się zmieniać, aktualne informacje dla SMEO znajdziesz na stronie kontakt faktoring SMEO, na którą odsyłamy.

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile od SMEO

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

Adres SMEO

Sprawdź adres SMEO, dane adresowe do kontaktu pocztowego z SMEO, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres SMEO zmienił się.

Jaki adres SMEO? Sprawdź adres i dane teleadresowe SMEO:

 • 🏠SMEO S.A Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa - adres SMEO,
 • ☎️22 113 42 00 - SMEO kontakt.

Adres SMEO - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie SMEO lub infolinii SMEO. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe SMEO, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy SMEO to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie SMEO uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na SMEO.

Inny adres SMEO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych SMEO, dziękujemy 🙂.

Logowanie SMEO

Aby zalogować się do SMEO, kliknij przycisk i przejdź na stronę SMEO, w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk Zaloguj się.

Logowanie SMEO jest pożliwe jeżeli posiadasz konto w systemie. Jeżeli tak jest to w polach wpisz:

 • użytkownik - wprowadź E-mail logowania SMEO - jest to adres e-mail użyty podczas zakładania konta w Faktoring SMEO
 • wpisz hasło

i kliknij ZALOGUJ.

Jeżeli wprowadzisz adres e-mail w nieprawidłowym formacie (np. zabraknie znaku małpki), to system logowania SMEO wyświetli komunikat Błędny format adresu e-mail - spróbuj ponownie wprowadzić poprawny adres email. Jeżeli wprowadzone przez Ciebie dane nie będą poprawne, system SMEO wyświetli komunikat: Błędny użytkownik lub hasło - spróbuj wpisać poprawne dane logowania SMEO. Jeśli nie pamiętasz hasła logowania SMEO naciśnij "Zapomniałeś hasła?".

Zaloguj przez Google

System faktoringowy SMEO daje Ci także alterntywny sposób logowania. Zamiast wpisywać E-mail i hasło logowania możesz skorzystać z możliwości logowania przez Google.

Aby to zrobić naciśnij przycisk Zaloguj przez Google i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Oczywiście aby zalogować się do SMEO przez Google musisz posiadać konto w tym serwisie.

Bezpieczna spłata SMEO

Bezpieczna spłata SMEO: jak bezpiecznie spłacić SMEO, jak nie nabrać się na oszusto "na SMEO"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę SMEO? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod SMEO? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że SMEO to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem SMEO i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę SMEO?
 • o czym warto pamiętać spłacając SMEO?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty SMEO?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie SMEO

Zmiana spłaty SMEO? - poinformuj nas o warunków spłaty SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką SMEO, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata SMEO

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę SMEO? Spłacając pożyczkę SMEO, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki SMEO przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez SMEO. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię SMEO
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki SMEO. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę SMEO, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki SMEO,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania SMEO, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę SMEO lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii SMEO próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od SMEO  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki SMEO! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat SMEO oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta SMEO! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią SMEO

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę SMEO? Spłacając SMEO, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie SMEO. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę SMEO na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę SMEO korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie SMEO powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym SMEO) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także SMEO, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę SMEO? Dokonując spłaty pożyczki SMEO, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także SMEO) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do SMEO, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata SMEO i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię SMEO. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że SMEO to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Bezpieczeństwo SMEO

💡SMEO bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. SMEO bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie SMEO (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę SMEO (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na SMEO definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta SMEO (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla SMEO):

 • utworzenia konta SMEO
 • logowania do konta SMEO (profil klienta SMEO)
 • podawania danych kontaktowych do SMEO czy zapisywania się do newslettera SMEO
 • korzystania z wyszukiwarki SMEO
 • podawania SMEO danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania SMEO
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu SMEO i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata SMEO była bezpieczna.

Windykacja SMEO

Odwiedź stronę SMEO aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Jak usunąć konto SMEO

Usunięcie konta SMEO, wniosek o usunięcie konta SMEO, usunięcie konta pożyczki - sprawdź jak usunąć konto SMEO oraz czy warto usuwać konto. Podziel się opinią o usuwaniu konta SMEO.

Skorzystałeś z oferty SMEO, spłaciłeś pożyczkę i chcesz usunąć konto w SMEO (profil klienta)? Albo złożyłeś wniosek o pożyczkę SMEO ale jej nie otrzymałeś i nie chcesz aby firma dalej przetwarzała Twoje dane?

Jeżeli z takiego bądź innego powodu chcesz usunąć swoje dane w SMEO i/albo usunąć swoje konto SMEO (jeżeli firma daje taką możliwość). Zobacz jak usunąć konto w SMEO?

Jak usunąć konto SMEO?

Niestety nie udało nam się znaleźć informacji o tym jak usunąć konto SMEO - firma ich nie udostępnia na swojej stronie www (bądź strona / albo SMEO już nie istnieje).

Wiesz jak usunąć konto SMEO? Podziel się tą informacją z innymi - możesz dodać opis w komentarzu na forum albo przesłać nam na adres email. My uzupełnimy niniejszy wpis o informacje otrzymane od Ciebie, dziękujemy.

Czy warto usunąć konto SMEO?

Posiadając konto w firmie pożyczkowej, np. w SMEO, masz prawo do zmiany danych, ich uzupełnienia albo do usunięcia konta. Warto jednak wiedzieć, że firmy pożyczkowe, w tym SMEO muszą działać zgodnie z literą prawa, w szczególności przestrzegać zapisów ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Co się z tym wiąże? Otóż wybrane informacje, a mianowicie imię (imiona) i nazwisko, numer PESEL, obywatelstwo, seria i numer dowodu osobistego / paszportu, adres muszą być przechowywane przez SMEO przez pięć lat (nawet jeśli w pełni spłaciłeś pożyczkę) i zostaną usunięte nie wcześniej niż po tym czasie.

Zanim usuniesz konto w SMEO zastanów się czy warto to robić. Jeśli chcesz usunąć konto w SMEO (i swoje dane) tylko dlatego, że otrzymujesz od SMEO SMS-y z ofertami pożyczek albo telefony od konsultantów SMEO z kolejnymi ofertami, to nie musisz usuwać konta SMEO aby przestać otrzymywać takie informacji czy telefony. Wystarczy, że wycofasz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych, a telemarketerzy z SMEO przestaną do Ciebie dzwonić - gwarantuje Ci to ustawa o RODO.

Kolejnym argumentem za pozostawieniem konta w SMEO (lub danych) może być fakt, że posiadanie konta znacznie ułatwi wnioskowanie o kolejną pożyczkę SMEO oraz znacząco przyspieszy ten proces. Posiadając konto SMEO i wnioskując o kolejną pożyczkę nie musisz potwierdzać swoich danych (przesyłać grosza czy korzystać z szybkiego potwierdzenia tożsamości Kontomatik czy Instantor). W takim wypadku aby złożyć wniosek wystarczy zalogować się do SMEO albo przejść na stronę SMEO (jeśli logowanie nie jest dostępne). Warto też wiedzieć, że niektóre firmy pożyczkowe i banki (być może również SMEO), przygotowują spersonalizowane oferty ze zniżką (promocje) dla swoich klientów, do których otrzymania niezbędne jest posiadanie konta.

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile od SMEO

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

Przypomnienie hasła SMEO

Przypomnienie hasła SMEO - jeżeli nie możesz zalogować się do SMEO skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Po zmianie hasła i zalogowaniu się do profilu klienta możesz zmienić hasło, sprawdzić warunki pożyczki czy złożyć wniosek o kolejną.

Login SMEO

Login SMEO do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki SMEO użyj loginu SMEO, którym jest login e-mail, daj znać w komentarzu, jeśli SMEO login jest inny niż uprzednio wymienione.

Login SMEO, jak jest nr klienta SMEO aby się zalogować i skąd uzyskać login SMEO?

Identyfikator użytkownika SMEO (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi. Login / nr klienta używany jest podczas logowania SMEO, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta. W SMEO login to E-mail podany w procesie rejestracji.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto SMEO (profil SMEO / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login SMEO jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu SMEO / login SMEO inny niż E-mail? - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z loginem SMEO, dziękujemy 🙂.

Kod rabatowy SMEO

🛒Promocje i darmowe kody rabatowe SMEO, aktualne zniżki i rabaty do wykorzystania w SMEO - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody rabatowe SMEO, użyj kodu rabatowego i ✔️️sprawdź ile możesz zaoszczędzić - szczegóły po kliknięciu na kod rabatowy SMEO.

Brak kodów rabatowych SMEO?!

Kody i kupony rabatowe umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach rabatowych SMEO, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - SMEO nie udostępnia kodów rabatowych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kodem rabatowym.

Zmiana warunków i kody rabatowe SMEO są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów rabatowych SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z kodami rabatowymi SMEO, dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod rabatowy SMEO? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod rabatowy SMEO, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu rabatowego SMEO.

Profil Klienta SMEO

Profil Klienta SMEO: ✔️jak bezpiecznie zalogować się do Profilu Klienta SMEO? 🔒Problem z logowaniem do profilu klienta SMEO.

🖱️Nie możesz zalogować się do profilu klienta SMEO❓ Pamiętaj, że do (profilu klienta SMEO) Twój login SMEO: adres email podany podczas rejestracji - 🔒przycisk do zalogowania się do SMEO znajdziesz w górnej, prawej części strony www SMEO.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www SMEO przycisk logowania SMEO (zaloguj / profil klienta SMEO / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ SMEO (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania SMEO!
Jeżeli nie możesz się zalogować do profilu klienta SMEO, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, zadzwoń na infolinię albo skorzystaj z możliwości odzyskania hasła (jeśli jest dostępny). Aby odzyskać hasło logowania SMEO do profilu klienta SMEO konieczny będzie Twój adres email / telefn komórkowy 📧.

Jeśli zmieniłeś(-aś) numer telefonu, nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑, tutaj ☎️ kontakt SMEO, zadzwoń i zapytaj o profil klienta SMEO i możliwość zalogowania albo o pożyczce SMEO. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania SMEO.

Zmieniony Profil Klienta SMEO? - poinformuj nas o zmianie strony profilu klienta SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z profilem klienta SMEO, dziękujemy 🙂.

Promocja SMEO

Promocje SMEO: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny SMEO / kod rabatowy, SMEO zniżki i rabaty.

Promocja SMEO?

Czy można znaleźć promocje w SMEO? Czy u SMEO są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w SMEO! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami SMEO, dziękujemy 🙂.

Kod promocyjny SMEO

Darmowe kody promocyjne SMEO, zniżki i aktualne rabaty do wykorzystania w SMEO - ✔️️sprawdź dostępne (❔) kody promocyjne SMEO, użyj kodu promocyjnego i ✔️️oszczędzaj pieniądze - szczegóły po kliknięciu na kupon rabatowy SMEO.

Brak kodu promocyjnego SMEO?!

Kody i kupony promocyjne umożliwiają skorzystanie ze zniżki. Niestety nie posiadamy informacji o kodach promocyjnych SMEO, którymi moglibyśmy podzielić się się z Tobą - SMEO nie udostępnia kodów promocyjnych albo na stałe lub czasowo nie udziela pożyczek z kuponami promocyjnymi.

Zmiana warunków i kody promocyjne SMEO są ponownie dostępne? Poinformuj nas w komentarzu o zmianie kodów promocyjnych SMEO albo innych istotnych informacjach związanych z kodami promocyjnymi SMEO, za które dziękujemy 🙂.

Posiadasz aktywny kod promocyjny SMEO? Prosimy o informację jeśli posiadasz kod promocyjny SMEO, z którego nie będziesz korzystać i którym możesz podzielić się z innymi Czytelnikami. Zastrzegamy jednak, że nie odpowiadamy za jakość pozystanego w ten sposób kodu promocyjnego SMEO.

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile od SMEO

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

Pierwsza pożyczka SMEO

Pierwszy raz w SMEO? ✍Do rejestracji w SMEO i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, rejestracja SMEO / wniosek SMEO 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej SMEO? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

SMEO nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej SMEO, gdyż pierwsza pożyczka od SMEO nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w SMEO. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od SMEO będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od SMEO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków SMEO, dziękujemy 🙂.

Przedłużenie spłaty SMEO

Faktoring przedłużenie spłaty faktoringu SMEO Faktoring nie jest możliwe - SMEO nie daje możliwości przedłużenie spłaty faktoringu na dłuższy okres.

✔️zobacz też refinansowanie SMEO

Dodatkowe i najbardziej aktualne informacje znajdziesz na stronie www SMEO, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę SMEO.

Warunki pożyczki SMEO zmieniły się i jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Refinansowanie SMEO

Refinansowanie faktoringu SMEO Faktoring nie jest możliwe. SMEO nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty SMEO.

Jest możliwe refinansowanie SMEO? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do SMEO.

Opinie o SMEO

Poniżej Opinie o SMEO znalezione na stronie SMEO faktoring:

Piotr Szczęsny: Doskonały kontakt i błyskawiczne rozwiązywanie przeszkód na najwyższym poziomie gwarantują szybki przepływ finansów, a co za tym idzie znacznie poprawia możliwości finansowych firmy. Przejrzyste zasady nie zawierają ukrytych niespodzianek. ⭐⭐⭐⭐⭐

Monika Samborska: Trafiłam do SMEO z polecenia znajomego a dziś sama mogę w 100% polecić ich usługę. W branży w której działam terminy płatności 60 dni to standard. Odkąd trafiłam do SMEO mój biznes mocno się rozwinął, bo mogę od razu inwestować zarobione pieniądze. ⭐⭐⭐⭐⭐

Michał Dąbrowski: Współpracuję ze SMEO od ponad 2 lat. Śmiało mogę polecić ich usługi. Ogromny plus za świetny kontakt z paniami z obsługi klienta - z panią Moniką łatwo się dogadać i wszystko załatwić. No i przede wszystkim szybki przelew środków na konto! ⭐⭐⭐⭐⭐

A Ty jaką masz opinię o SMEO? Wyraź swoje zdanie o SMEO.

Pożyczka SMEO
dla FIRM
Ile od SMEO

400 - 500 000 zł

Faktoring na

7 - 90 dni

Dodaj opinię

SMEO opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń SMEO opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "SMEO opinie, recenzja i ocena pożyczki na raty"