Pożyczka gotówkowa Online

PKO pożyczka gotówkowa online (Mini Ratka PKO) to pożyczka PKO Banku Polskiego dla nowych klientów PKO BP, również bez konta PKO BP. Dla miniratki PKO do kwoty 6700 zł umowę podpiszesz całkowicie online, bez kontaktu z pracownikiem PKO BP i bez konieczności wychodzenia z domu. Miniratka to pieniądze nawet w dniu złożenia wniosku, a jeśli nie posiadasz konta w PKO BP i chcesz otrzymasz pożyczkę Mini Ratkę PKO to potwierdzisz swoje dane wykonując przelew na 1 zł.

Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę PKO BP!

Jesteś nowym klientem PKO BP? Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź za darmo jak otrzymać pożyczkę od PKO Banku Polskiego dla nowych klientów, poznaj swoją zdolność kredytową czy szczegółowe warunki pożyczki gotówkowej PKO BP dla nowych klientów banku, uzyskaj informacje ZA DARMO!

Dla kogo pożyczka gotówkowa online?

Pożyczka gotówkowa online przeznaczona jest dla nowych klientów PKO BP (bardziej znana też jako Mini Ratka PKO) to 0% prowizji, bez konieczności kontaktu z pracownikiem PKO BP i bez konta w PKO BP.

Pożyczka gotówkowa PKO dla nowych klientów to:

Kredyt PKO Banku Polskiego przeznaczony jest wyłącznie dla nowych klientów PKO BP, jeśli nie jesteś nowym klientem tutaj pożyczka gotówkowa PKO dla klientów banku.

Jak otrzymać pożyczkę online?

Aby wziąć pożyczkę PKO online do 6700 zł (wraz z kredytowanymi kosztami), wszystko zrobisz online bez wychodzenia z domu, kroki pożyczki PKO:

Pożyczka online PKO w kwocie do 6700 zł wraz z kredytowanymi kosztami przeznaczona jest dla osób nieposiadających dotychczas żadnej relacji z PKO Bankiem Polskim. Potrzebujesz większej kwoty? Wybierz interesującą Cię kwote na kalkulatorze i zostaw swoje dane - pracownik banku skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

Warto wiedzieć, że ...

Czy w ramach pożyczki Mini Ratka możesz otrzymać jedynie do 6700 zł (wraz z kosztami kredytowania)? Oczywiście, że nie. Na stronie oferty złożysz wniosek o pożyczkę dla kwoty nawet do 300 000 zł (wraz z kosztami kredytowana), na okres od 2 do 24 miesięcy (jeśli jesteś nowym klientem PKO BP) albo od 2 do 96 miesięcy (dla klientów banku):

wybierz interesującą Cię kwote na kalkulatorze i zostaw swoje dane - pracownik banku skontaktuje się z Tobą i przedstawi ofertę.

Warto też wiedzieć, że:

Wniosek dostępny 24h/7 dni w tygodniu i szybka wypłata - dla wniosków w aplikacji IKO nawet w 30 sek. od momentu akceptacji umowy. a pożyczkę możesz otrzymać w 100% online w iPKO lub w IKO. Szczegółowe inf. na stronie oferty PKO BP.

Zapytaj ZA DARMO o pożyczkę PKO BP!

Pod odnośnikiem PKO pożyczka gotówkowa Online dla nowych klientów PKO BP, pożyczka bez konta znajdziesz też inne kredyty PKO i pożyczki PKO (sprawdź dostępność).

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 081,60 zł oprocentowanie zmienne 9,39% całkowity koszt kredytu 1 381,60 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 1 381,60 zł), 23 miesięczne raty równe po 628,34 zł i ostatnia rata: 629,78 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. - sprawdź aktualną wartość RRSO oraz warunki na stronie banku PKO.


Bieżący artykuł na Oferty Pożyczek to "PKO pożyczka gotówkowa Online dla nowych klientów PKO BP, pożyczka bez konta"
Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii: