Pożyczka Monedo Now

 


Monedo Now

Monedo Now udziela pożyczek również osobom figurującym w rejestrze dłużników. To, że figurujesz w rejestrze dłużników nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona. Monedo Now bierze pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę nie tylko historię kredytową.

 

O pożyczkę w Monedo Now możesz się starać jeżeli

 • masz ukończone 18 lat
 • posiadasz polskie konto bankowe i regularne przychody
 • posiadasz adres email oraz telefon komórkowy

Ponieważ wniosek Monedo Now jest w 100% online, należy mieć także smartphone, tablet albo komputer.

 

Co jest niezbędne do złożenia wniosku o pożyczkę Monedo Now

 • adres email
 • numer telefonu komórkowego
 • konto bankowe
 • numer dowodu osobistego
 • PESEL i login.

 

Czy Monedo Now weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Monedo Now Gdzie Monedo Now sprawdza Twoją wiarygodność kredytową:
 • Monedo Now sprawdza BIK
 • Monedo Now sprawdza BIG
 • Monedo Now sprawdza KRD
 • Monedo Now sprawdza ERIF

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Monedo Now, kontakt i logowanie Monedo Now oraz strona www poniżej.

 

Oferta Monedo Now

Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na korzystnych warunkach finansowych oraz elastyczne warunki spłaty udzielanych pożyczek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie bierze pod uwagę tylko i wyłącznie Twojej historii kredytowej, ale szereg innych czynników, które wpływają na Twoją zdolność kredytową. Dzięki temu jest w stanie przygotować indywidualną ofertę i dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Jak złożyć wniosek w Monedo Now

Przejdź na stronę oferty, wybierz kwotę i wysokość miesięcznej raty i naciśnij "Aplikuj". Po wypełnieniu wniosku Monedo Now poinformuje Cię czy został on zatwierdzony i przedstawi niezobowiązującą ofertę, którą możesz zaakceptować lub odrzucić.

Jeśli oferta, którą otrzymasz od Monedo Now, zostanie przez Ciebie zatwierdzona i wszystkie dane we wniosku są poprawne, to wypłata środków nastąpi w ciągu kilku minut.

 

Wysłużenie spłaty

Monedo Now nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, gdy warunki zostały ustalone, nie można ich zmodyfikować, musisz spłacić pożyczkę zgodnie z ustalonymi warunkami. Natomiast w zależności od statusu aktualnej pożyczki możesz wydłużyć pożyczkę i wybrać nową datę wypłaty i kwotę. Aby uzyskać więcej informacji, zaloguj się na swój profil Monedo Now.

 

Spłata pożyczki z karty

Z Monedo Now możesz skorzystać z unikalnej usługi CPA - możesz zlecić spłatę pożyczki bezpośrednio z Twojej karty debetowej - nie musisz wówczas pamiętać o terminach spłat, wystarczy, że tylko zapewnisz środki na koncie powiązanym z kartą debetową.

O co chodzi: Zlecenie płatności cyklicznych (Continuous Payment Authority - CPA) to opcja automatycznej spłaty rat bezpośrednio z konta bankowego, przy użyciu karty debetowej. Wystarczy, że podczas składania wniosku podasz podstawowe dane karty debetowej, aby ustawić automatyczne spłaty. Dzięki aktywacji płatności cyklicznych (CPA), upoważniasz Monedo Now do pobierania bezpośrednio z Twojego konta bankowego miesięcznych należności, w kwocie i terminie ustalonym w umowie pożyczki - nie musisz w ten sposób pamiętać o terminach spłat.

Oczywiście w każdej chwili możesz dezaktywować płatności cykliczne z poziomu konta Monedo Now. 

 

Monedo Now dane firmy i podsumowanie oferty

NIP / REGON / KRS5252534005 / 146209184 / 0000429058
Monedo Now adres / siedzibaKreditech Polska Sp. z o.o. ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
Monedo Now kontakt12 881 12 09
Godziny pracy Monedo NowPon-Pt 8:00 - 20:00
Monedo Now www / logowanieUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Monedo Now, jeśli nie masz konta, kliknij www.monedo.pl/now aby się zarejestrować
  
Wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Weryfikacja baz dłużnikówBIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1500 - 10.000 zł, zwrot 6 - 48 mies.
Wniosek o pożyczkęZłóż wniosek o pożyczkę Monedo Now

Monedo Now